אומנויות לחימה בצבא – אתה צוחק?

כשאני מחפש מונחי אומנויות לחימה במנועי החיפוש, הרבה מודעות מופיעות יחד עם מילות המפתח שלי. לאחרונה שמתי לב לפרסומות לאומנויות לחימה הקשורות לצבא. הציבור הרחב צריך לעשות יותר מחקר, אם הוא חושב שהמפתחים המקוונים האלה הם התשובה…

אמני לחימה לא מסתכלים על הכוחות המזוינים

במשך למעלה מ-40 שנה באומנויות לחימה, מעולם לא ראיתי חגורה שחורה מחפשת הוראה בדרך הצבאית של קרב פנים אל פנים. זה יהיה כמו מנתח שמבקש עצות ניתוח ממישהו שיש לו רק כרטיס עזרה ראשונה. למעשה, כפי שתקרא בסעיף Navy-Seals של מאמר זה, זה בדרך כלל הפוך. אנשי צבא מקבלים את ההוראה שלהם מאמני לחימה, ולא להיפך.

בצבא ארה"ב, יש לך מזל אם אתה מקבל אפילו שבועיים של קרבות יד ביד. לעתים קרובות זה רק מפגש אחד או שניים, לכל היותר. השווה את זה לשנים שאמן לחימה מקדיש לשליטה שלו.

הנחתים

בנחתים זה קצת יותר טוב. למעשה מלמדים יותר הגנה עצמית. הרי את האנשים האלה מלמדים להיות הענף ה"גס" שלנו בצבא. ובכל זאת, רוב האנשים שמחפשים הגנה עצמית מעשית, כנראה לא היו מרוצים מהדרכה ימית. זה נכון במיוחד, אם אתה לא מחוספס ומחוספס כמו "צווארון עור".

אז למה מוצעים כל כך הרבה קורסי הגנה עצמית ימית?

הניחוש שלי הוא שברגע שהם יוצאים מהנחתים, חלק מהם רוצים להרוויח כסף ממה שהם למדו. כמו כן, זה מותג הלחימה שהם נחשפו אליו. זה לא נועד כביקורת; הם פשוט לא מכירים את עולם אומנויות הלחימה היעילות יותר בחוץ.

חותמות הצי

מה עם חותמות הצי? האם הם לא ידועים בכושר הלחימה שלהם?

זוהי למעשה חידה מעניינת: אתה הולך לחותמת חיל הים מחפשת הגנה עצמית, לא מבין שהחותמת הצי הלך למקום אחר כדי ללמוד יישום מעשי. לאורך שנות ה-80 וחלק משנות ה-90, כמה מחבריי נשכרו ללמד את חותמות הצי. ככל הנראה, ה-SEALs הוציאו הרבה כסף על הבאת ההדרכה הטובה ביותר לאומנויות לחימה שכסף יכול היה לקנות.

איזה סוג של הוראה אתה מקבל מ-SEAL לשעבר תלוי באיזה סוג של הכשרה נוספת הוא עבר. רק זכור שאם SEAL שלך טוען שזה "אימון צבאי", זה הגיע ממקור צד שלישי. (זה כנראה לא "חותם הצי נולד.)

דרישות קרב מגע

אפילו קרב מגע הוא ההגנה העצמית הקצרה והמהירה שמלמד הצבא הישראלי. זה תוכנן עבור אלה בכושר טוב במיוחד וכאלה שלא היה להם הרבה זמן ללמוד מערכת הגנה עצמית מלאה. בטח, ארגוני הקרב מגע התקדמו מאז, המציאו חגורות ודורשים שלמות מיומנת יותר של הטכניקה. ובכל זאת, מקורות הצבא שלו…

אומנויות לחימה של הצבא

אני לא מציע שכל המדריכים שמפרסמים את שורשיהם הצבאיים הם קלוצים לחימה – רחוק מזה. אבל "חשוב" לא להטעות את המונח "אימון צבאי". לחלק מהאנשים, זה יכול לרמוז… חובבני.

About admin

Check Also

כיצד מיכלי נוזלים בתפזורת גמישים יכולים לחסוך לעסק שלך כסף

זו עובדה די ידועה שלמשלוח כמויות גדולות של נוזלים אין הרבה מגוון. בדרך כלל ישנה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.