אטמי שמן: דרך משתלמת לארוז שמנים

אטמים חיוניים באריזה. אלה משמעותיים אשר דואגים למוצרים הארוזים. הם מאכילים את החסרונות העומדים בפני האריזה. ניתן למנוע דליפה וכניסה של נוזלים או לכלוך בפריט הארוז.

בשגרת היום שלנו, אנו משתמשים במוצרים רבים אשר ארוזים כראוי למען בטיחות וביטחון. לאריזה יש תפקיד מרכזי כאשר מדובר בהעמסת נוזלים ונוזלים. אטמי שמן יעילים בפעולה כמחסום אשר לא רק מונע מהפריט הפנימי להישפך אלא גם מונעים ללכלוך חיצוני להיכנס לפריט הארוז.

אטמי שמן הידראוליים שומרים על לחץ גבוה בחומר הארוז. אטמי שמן הידראוליים מיוצרים עבור תנועה הדדית והיישומים הנפוצים. בניית אטמים אלה מחליטים על סוגיהם ומהווים גם בסיס של היישומים.

מציצים לתוך סביבת חותם השמן, המורכבת מפיר המסתובב בתוך בית או קידוח. חיכוך גורם למרווח מסוים שנמצא בין הפיר לקדח. אטם זה מגביל את תנועת הנוזל מלהגיע מחוץ לפיר ולבית. אלמנט איטום, מארז המתכת והקפיץ הם שלושת המרכיבים הבסיסיים של אטם השמן.

טבעות O ידועות גם באריזה שהיא אטם מכני וצורתו כמו זו של טורוס. ניתן להשתמש בטבעת O ביישומים סטטיים או גם ביישומים דינאמיים שבהם קיימת התנועה היחסית. צירי משאבה מסתובבים ובוכנות צילינדר הידראוליות הם השימוש הנפוץ ביישומים דינמיים. טבעות אלו הן הפשוטות ביותר אך מהונדסות ביותר עם מימד ועיצוב מדויקים.

טבעות ריבועיות נועדו לענות על יישומים שונים. טבעות אלו מסוגלות לעמוד במפרטים תעשייתיים וצבאיים. טבעות מרובעות נעשות בחישוב הלחץ המכני של משטחי המגע. אטמים אלו יכולים ללכוד לחץ גבוה וגם אינם נכשלים מכנית.

אריזה של בקבוקים, צנצנות וצינורות מתבצעת בסיוע בורג-קאפ, סוג אחר של סגירה. סוג זה של סגירה מוברג ומכבה על המיכל. ניתן להכניס חוטי מיכל או זיזים ליישומים. איטום יעיל אשר מתוכנן עם חסכוניות, האיטום קל לפתיחה.

תעשיית היין משתמשת בפקק הברגה והיא זכתה לתמיכה עצומה על הפקק לאיטום בקבוקי יין. ניתן להבריג מכסה בורג על החוטים של צוואר הבקבוק.

איטום לא רק חוסך פריטים ארוזים מפני דליפה והתלכלכות, אלא גם ניתן לבדוק את מקוריותם. זה גם מציין שהפריט אינו בשימוש והוא מקורי. תעשיית הייצור הייתה יתרון עם יישומי איטום. ניתן גם להציל את החומר הארוז מפני התקלקלות או בזבוז כאשר הוא בטוח; הוא אטום עם סוגים שונים של אטימה.

About admin

Check Also

כיצד מיכלי נוזלים בתפזורת גמישים יכולים לחסוך לעסק שלך כסף

זו עובדה די ידועה שלמשלוח כמויות גדולות של נוזלים אין הרבה מגוון. בדרך כלל ישנה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.