איטום עובש נרות – חיוני אם אתה רוצה להימנע מבלגן מסוכן

לרוב תבניות הנרות יש חור בתחתית שבו עוברת הפתיל. מכיוון שהשעווה המומסת היא די נוזלית, החור הזה צריך להיות אטום בצורה מספקת כדי להפוך את התבנית לתפקודית. שם נכנס אוטם תבניות נרות – הוא אוטם את החור. למרות שהקונספט פשוט, אתה צריך לשים לב לכמה פרטים כדי למנוע מהעובש לדלוף ולעשות בלגן. האמן לי, ברגע שהייתה לך דליפת עובש משמעותית (ורוב יצרני הנרות יעשו זאת בשלב מסוים) אתה מתעניין מאוד באטימה טובה.

ישנם שלושה סוגים עיקריים של סילר: שפכטל, פלאגים ומגנטים. אני משתמש בעיקר במרק ובתקעים

שפכטל תבנית נרות הוא חומר רך וגמיש מעט דביק שניתן לעצב ולהשתמש בו כדי לאטום חור בתחתית הנר. זה יכול לשמש גם כדי לאטום תפר דולף בתבנית או את החיבורים בתבנית מרובה חלקים. השימוש הנפוץ ביותר הוא איטום חור הפתיל בתבנית.

הסיבה העיקרית לדליפה של עובש אם אתה משתמש במרק היא שהמשטח החיצוני של התבנית אינו נקי לחלוטין. הכמות הקלה ביותר של לכלוך או שמן יכולה למנוע מהמרק להידבק כראוי ותגרום לדליפה.

אפילו יותר מאתגר שלכלוך הוא שעווה. ברור, זה לא מפתיע שלתבניות נרות יש לעתים קרובות שאריות שעווה מבפנים ומבחוץ. ייתכן ששכבה דקה של שעווה בתחתית התבנית לא תהיה מורגשת והמרק יתחבר אליה. עם זאת, ברגע שאתה יוצק שעווה חמה לתוך התבנית, אותה שכבה דקה של שעווה תימס, תשבור את האיטום והתבנית תדלוף.

אז הטיפ העיקרי? שמור על תבניות נקיות בקפדנות, לפחות במקום שבו אתה מתכוון להשתמש במרק.

בהינתן תבנית נקייה, השימוש במרק הוא די פשוט. הכנס את הפתיל דרך החור, חבר למחזיק הפתיל בקצה השני. אם התבנית שלך מגיעה עם בורג פתיל, אתה יכול להשתמש בו (בטוח – בורג פתיל יכול לעשות עבודה די טובה באיטום החור, אבל לא הייתי סומך עליו לבד). עם או בלי בורג, סללו ספירלה הדוקה של כסנטימטר של פתיל על תחתית התבנית והניחו עליה את השעווה.

טיפ נוסף: אם תגלו שהשפכטל מעוות את הפתיל ואתם רוצים להימנע מכך תוכלו לכסות את ספירלת הפתיל במעט מסקינטייפ. רק ודא שהמרק משתרע מעבר לסרט כדי ליצור אטימה הדוקה עם התבנית.

About admin

Check Also

כיצד מיכלי נוזלים בתפזורת גמישים יכולים לחסוך לעסק שלך כסף

זו עובדה די ידועה שלמשלוח כמויות גדולות של נוזלים אין הרבה מגוון. בדרך כלל ישנה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.