איך אתה מושך ציפורים לגינה שלך? – חלק 1

אחד המפתחות שיאפשרו לגינה האורגנית שלך לפרוח יהיה למשוך את סוגי הציפורים הנכונים. ציפורים ישחקו תפקיד סימביוטי איתך ועם הגינה שלך. הם יאכלו את מזיקים החרקים ותקבלו צמחים בריאים טובים.

למרות שאתה עשוי לאהוב את הרעיון הזה, מכיוון שהוא יחסוך לך זמן, כסף ומאמץ נוסף, אתה עשוי לתהות איך זה יעבוד. זה לא שאתה יכול לתלות שלט שאומר "ציפורים ברוכים הבאים לכאן" ואז להביא את הלהקה הנכונה לגינה שלך. זה יהיה נפלא אם זה היה כל כך פשוט, אבל כולנו יודעים שזה לא כך.

הפריט העיקרי שאתה צריך לקחת בחשבון הוא המיקום הגיאוגרפי שלך. ברור שלא כל סוגי הציפורים נמצאים בכל האזורים. אתה צריך לעשות מחקר קטן ולגלות אילו ציפורים פוקדות את המדינה והמחוז שלך. מידע זה זמין במגזינים מיוחדים, או על ידי ביצוע חיפושים מקוונים. אולי אפילו תגלו שאחד השכנים שלכם הוא צופה ציפורים נלהב ויוכל לשתף אתכם במידע מועיל. אתה יכול לבדוק בחנות אספקת הגינה או המזון המקומית, שאולי יש לה גם מושג טוב על סוגי הציפורים המקומיים שלך. אולי אפילו כדאי לך לבלות אחר הצהריים בישיבה במקום שקט כדי לראות אילו חברים מנוצים מגיעים.

זכור שגם מחקר זה יכול להיות מהנה מאוד. אתה עשוי לפגוש כמה אנשים חדשים שיכולים לעזור לך לענות לא רק על שאלות הציפורים שלך, אלא גם לעזור לך עם הגינה שלך. צאו החוצה והפכו את מציאת הציפורים הפוקדות את האזור שלכם דבר מהנה לעשות. בזמן ביצוע המחקר שלך אמורה להיות איתך רשימת שאלות כדי שתוכל לענות על הכל בבת אחת. קיום רשימת בדיקה תבטיח לך לנצל את הזמן שלך בצורה הטובה ביותר.

עכשיו כשאתה יודע איזה סוג של ציפורים חיים בשכונה שלך, אתה צריך לשקול מה הם צריכים כדי להרגיש רצויים. מה אתה יכול לעשות כדי להפוך את הגינה שלך מזמינה יותר לציפורים?

מה אנחנו יודעים על ציפורים? ובכן ציפורים בהחלט זקוקות למים, אז שאל את עצמך איך אתה יכול למלא את הצורך הזה. אולי יש לך מזל כמוני ויש לך בריכה בקרבת מקום, אבל אם לא אז חבריך הנוצות יתרגשו מאמבטיית ציפורים. תצטרך לשמור על המים נקיים וצלולים ולמלא מחדש על בסיס יומי, אז זכור זאת כאשר אתה מגדיר את מקום 'ההשקיה' שלך.

ככל שתעשה את המחקר שלך, תגלה דרכים נוספות לתמוך בחברים המעופפים שלך, והם בתורם ישמרו על הגינה שלך נקייה ממזיקים. והכי חשוב, הכל טבעי!

About admin

Check Also

האם ידעת שקוקטיילים וכל שאר הציפורים מקיאות?

עד כמה שהקאות לא נעימות, זו עובדת חיים. קוקטייל חיית המחמד שלי חלה בבטן בשבוע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.