איך לדעת אם חתול אוהב אותך

לעתים קרובות קשה לדעת מהן רגשותיו של חתול. למשל, איך אתה יודע שחתול אוהב אותך? חתולים לא מדברים, אז אתה צריך למצוא דרך אחרת לספר. הנה כמה טיפים ליצירת קשר עם הרגשות של החתול שלך.

1. בזנבה

זנבו של חתול מציג לעתים קרובות ביטוי טוב של איך היא מרגישה. אם הזנב שלה מכה בחוזקה נגדך או בחפץ קרוב כלשהו, ​​היא עשויה להיות קצת מתוחה לגבי משהו.

אבל אם הזנב שלה זקוף או מכורבל סביבך, או שהוא מכה אותך בשובבות, זה כנראה מצביע על כך שהחתול מאושר. היא אומרת לך שהיא נהנית להיות איתך ומרגישה רגועה יחסית לרגע.

2. גירוד

רוב, אם לא כולם, בעלי החתולים יודעים שגרגור הוא סימן לשביעות רצונו של החתול. ככל שהגרגר חזק יותר, כך היא נהנית יותר מחברתך.

עכשיו אל תטעה אם החתול שלך לא מגרגר; זה לא אומר שהחתול שלך שונא אותך. זה רק אומר שאולי החתול שלך אף פעם לא מגרגר, או שאולי פשוט לא מתחשק לה. אבל בבקשה אל תתייאש אם היא לא מגרגרת.

3. היא עוקבת אחריך

סימן מצוין לכך שחתול אוהב אותך הוא בכך שהיא מראה לך שהיא רוצה להיות קרובה אליך כל הזמן. היא תעקוב אחריך לכל מקום, לכל חדר בבית שלך.

החתול שלך ירצה להיות במרכז תשומת הלב הרבה פעמים. אז אם אתה עושה קצת עבודה על שולחן המטבח שלך, למשל, היא תקפוץ על השולחן שלך כדי לצפות. אם אתה עושה אמבטיה, היא תרצה להיות איתך בחדר האמבטיה, עם כפותיה על קצה האמבטיה. היא תרצה להיות תשומת הלב העיקרית שלך.

4. החתול שלך לא נותן לך לצאת מהבית

תגיד שאתה הולך לעבודה. כשאתה עוזב ופונה לדלת הכניסה שלך, החתול שלך צונח ממש מולך.

החתולה שלך אומרת לך שהיא לא רוצה שתלך. היא יודעת שאתה חייב ללכת, אבל היא לא רוצה שתלך. היא רוצה שתישאר ותארח לה חברה.

ואין שום דבר שאתה יכול לעשות מלבד לדרוך עליה ולעזוב. או שאתה יכול להרים אותה ולחבק אותה לשנייה, ולהודיע ​​לה שאתה אוהב אותה ומתגעגע אליה. גם היא תתגעגע אליך.

5. לישה עליך

חתולים עושים הרבה לישה, אבל אם הם עושים את הלישה שלהם על הברכיים שלך, זה סימן של אמון. הם רואים בך אמא כי בתור חתלתולים, הם לשים את אמם כדי לקבל זרימת חלב.

לישה היא גם סימן לסימון אותך. אבל ללא ספק, זה סימן לאהבה ואמון מצד החתול שלך.

ישנם סימנים נוספים שחתולים משתמשים בהם כדי להראות את אהבתם אליך. למשל, להביא לך מתנות (לפעמים כאלה שהיו בעבר), לדבר איתך בשפת החתולים ולבהות בך. אני מקווה שאתה יכול להבין את האהבה של החתול שלך אליך ואתה תאהב ותדאג לפרוותי שלך מאוד.

About admin

Check Also

התקני מעקב לחיות מחמד מובילים לכלבים וחתולים

האם אתה מפחד לאבד את חיית המחמד שלך? האם אתה חושש לסכן את בריאותם? כל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.