איך להפוך את הבית שלך למושך

ציפוי איטום ואיטום סדקים הם שני מרכיבים חשובים מאוד בשיפוץ הבית ובטיפול בנכסים. הם יגרמו לחניה שלך להיראות פי אלף יותר טוב וכך ערך הבית שלך יעלה בצורה דרמטית, שביל כניסה נחמד תמיד חשוב מאוד למראה הבית שכן זה בדרך כלל הדבר הראשון שאנשים רואים כשבאים להסתכל על הבית שלך. הם ימשכו את שביל הגישה שלך, בציפייה לפאר שהוא הבית שלך, ואו, מה אם השביל הוא בלגן מתפורר עם בורות וסדקים בכל מקום, אז זהו, שהם חושבים שאתה כנראה לטפל בשאר הרכוש שלך באותו אופן שבו אתה עושה את השביל שלך.

הרושם הראשוני שלהם מהבית שלך הוא שאתה לא דואג לשביל הגישה שלך, כך שהם יכולים מאוד להניח אוטומטית את הגרוע ביותר של הבית שלך. יכול להיות שהם חושבים על זה כעל מקום מוזנח שהם לא רוצים לקנות. עוד לפני שהם רואים את הבית שלך, בהחלט ייתכן שהם החליטו, במודע או בתת-מודע, לא לקנות אותו ממך. זו טעות שהרבה משפחות עושות כשהן מנסות למכור את ביתן.

דבר נוסף שאתה יכול לעשות כדי להפוך את הרושם הראשוני של הבית שלך טוב הוא לוודא שהדשא והחצר שלך מטופחים היטב, מטופחים בקפידה, צבעוניים, מושכים ומתאימים. ודא שהדשא שלך נחתך באופן קבוע כדי שלא ייראה מגודל ולא מגור. אם קונה לא יכול לראות איך אנשים חיים שם כבר, אז איך הוא אמור לדמיין את עצמו גר שם? התשובה היא שהוא לא יכול.

כמו כן, אם יש לך פסולת או זבל מונחים בחצר, הלקוח יתקשה לראות שהם גרים שם כי כל הדברים שלך מונחים לעיני כל. כדי לשמור על הדשא שלך מטופח, כמה עצות טובות הן להקצות את הדשא שלך סביב שביל הגישה, המדרכה או הפטיו שלך, וזה יעזור לגרום לזה להיראות כאילו אתה דואג למראה הדשא שלך, גם אם אתה ממש לא. כדי שהחצר שלכם תיראה צבעונית ומזמינה כדאי לשתול פרחים ושיחים ועצי פרי פורחים וכל מיני צמחים.

צמחים גורמים לכל בית להיראות מגור ומטופח. הם גם נותנים לבית תחושה חיה. וודאו כי כאשר ואם תחליטו לשתול פרחים וכאלה שתעשו זאת בצורה מושכת ומתאימה. וודאו שהפרחים לא מדהימים מדי ושהם משתלבים בסכמת צבעים יפה עם הבית שלכם. זה חשוב כדי שלא יתנגשו בחזית הבית שלכם, מה שלא יהיה טוב, מה שבטוח. כמו כן, הקפד לזכור לשמור על הצמחים בחיים לאחר שתשתלו אותם. שום דבר לא מרחיק מישהו מבית מהר יותר מאשר צמחים מתים בכל רחבי הנכס. כמו כן, שמור על הדשא שלך מושקה וירוק; אף אחד לא רוצה מדשאה צהובה.

About admin

Check Also

כיצד מיכלי נוזלים בתפזורת גמישים יכולים לחסוך לעסק שלך כסף

זו עובדה די ידועה שלמשלוח כמויות גדולות של נוזלים אין הרבה מגוון. בדרך כלל ישנה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.