איך לזהות בית מרקחת קנדי ​​מורשה מבית מרקחת אינטרנטי מזויף

יש חשש גובר לגבי בתי מרקחת באינטרנט מזויפים. למעשה, הגידול במספר אתרי בתי המרקחת המזויפים באינטרנט כונה כ"אסון עולמי" על ידי תעשיית התרופות.

יש כאן שני דברים להדגיש.

ראשית, בהחלט יש רמאים חסרי מצפון המפעילים אתרי בתי מרקחת באינטרנט מזויפים. עליך לדאוג לאמת את תוקפו של כל בית מרקחת מקוון לפני שאתה מזמין מהם את התרופות שלך.

שנית, אתה צריך לקחת דיווחים מתעשיית התרופות עם גרגר מלח. ביג פארמה רוצה שהאמריקאים ימשיכו לקנות תרופות "מנופחות ובמחיר מופקע" מבית המרקחת המקומי שלהם. האינטרס של ביג פארמה (יותר רווחים) הוא שתשלם את הדולרים הגבוהים ביותר עבור התרופות שלך במקום, במקום לקנות את התרופות שלך במחיר סביר מבית מרקחת קנדי ​​מורשה. לכן, הם משתמשים בפחד כדי להפחיד אותך מבתי מרקחת קנדיים ותרופות מרשם קנדיות.

אז איך אתה מבטיח שאתה מזמין מבית מרקחת קנדי ​​אמיתי ולא מבית מרקחת אינטרנט מזויף?

ראשית, סקור היטב את אתר האינטרנט של בית המרקחת. האתר צריך לספק לך את מספר רישיון בית המרקחת, הכתובת הפיזית של בית המרקחת והגוף הרגולטורי המפקח על פעולתם. לרוב הגופים הרגולטוריים של בתי המרקחת הקנדיים יש אתר אינטרנט המפרט את בתי המרקחת הרשומים בתחום השיפוט שלהם. אתה יכול לבקר באתר http://www.napra.org על מנת למצוא את רשימת בתי המרקחת עבור כל מחוז בקנדה או למצוא את הגוף הרגולטורי עבור המחוז המסוים שבו נמצא בית המרקחת שלך.

בית המרקחת צריך גם לספק מספר טלפון באתר האינטרנט שלו כדי שתוכל להתקשר. רוקח צריך להיות זמין בשבילך לדבר איתו על ההזמנה שלך. שאל את הרוקח לגבי האישורים שלו ובקש את מספר הרישיון שלו. אם תרצה, תוכל לאמת את מספר הרישיון הזה עם הרגולטור של בתי המרקחת המחוזיים.

פריט נוסף שצריך לחפש הוא החותם של איגוד הרוקחות הבינלאומי הקנדי (CIPA). CIPA הוא ארגון המייצג אתרי בתי מרקחת קנדיים לגיטימיים המספקים שירותי רוקחות למטופלים ברחבי העולם. כעת, לראות את החותם הזה באתר אינטרנט אינו ערובה כשלעצמה. ידוע כי בתי מרקחת באינטרנט מזויפים חוטפים את החותם של CIPA וממקמים אותו באתר האינטרנט שלהם. הדרך היחידה לאמת את הלגיטימיות של חותמת החברות של CIPA היא לבקר בפועל באתר CIPA בכתובת http://www.ciparx.ca ולהשתמש בפונקציית אימות החברות שלהם. בית מרקחת אינטרנט מזויף לא ירשום את האתר שלו כאן.

והפריט האחרון שצריך לחפש באתר בית מרקחת קנדי ​​הוא חותם PharmacyChecker. Pharmacy Checker היא סוכנות עצמאית המאמתת את הלגיטימיות של בתי מרקחת קנדיים כמו גם בתי מרקחת אמריקאים ובינלאומיים. למעשה, בתי מרקחת לא יכולים לפרסם בגוגל ללא חותמת PharmacyChecker וגוגל לוקחת זאת ברצינות רבה. אתה יכול לאמת את החותם של PharmacyChecker על ידי ביקור http://www.PharmacyChecker.com ולחיצה על דירוגי בית מרקחת ופרופילים.

מלבד בדיקת הפריטים הנ"ל באתר בית המרקחת, עליך גם לוודא שבית המרקחת דורש ממך לספק מרשם מהרופא שלך. כל אתר שאינו דורש ממך לספק מרשם אינו בית מרקחת קנדי ​​לגיטימי.

עקבו אחר הכללים הפשוטים הללו ותוכלו להרגיש בטוחים בידיעה שאתם מזמינים בבטחה את התרופות שלכם באינטרנט מבית מרקחת קנדי ​​אמיתי ומורשה.

זכויות יוצרים (ג) 2007 ג'רמי קוקריל

About admin

Check Also

כיצד מיכלי נוזלים בתפזורת גמישים יכולים לחסוך לעסק שלך כסף

זו עובדה די ידועה שלמשלוח כמויות גדולות של נוזלים אין הרבה מגוון. בדרך כלל ישנה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.