איך לעזור לחתול ולכלב להסתדר

אנשים רבים אוהבים גם כלבים וגם חתולים. הם מרגישים שהם לא יכולים להחזיק את שתי חיות המחמד בבית מכיוון שבדרך כלל כלבים וחתולים לא מסתדרים. עם הסוציאליזציה הנכונה כלבים וחתולים יכולים לחיות יחד בהרמוניה. הנה כמה טיפים שיעזרו לכלבים ולחתולים להסתדר היטב.

  • כאשר מכניסים חתול או כלב הביתה עם חיית מחמד קיימת, ודאו שיש מקום לתת להם קצת מקום. עד שחיות המחמד יתרגלו זו לזו, ייתכן שיהיה צורך להרחיק אותן בנפרד. יש לשמור את החיות מופרדות במשך שלושה ימים עד שהן נפגשות פנים אל פנים. זה יאפשר להם לקבל את ההזדמנות להכיר את הריחות ויאפשר לחיית המחמד החדשה להתרגל לביתם.

  • כדי לעזור לבעלי החיים להכיר את ריחותיהם, לטפו את הכלב ואפשרו לחתול להריח את היד שלכם. עשה את אותו הדבר עם הכלב. החליפו גם את החדרים בהם מוחזקים בעלי החיים. אפשרו לכלב להיכנס לחדר בו הוחזק החתול והחתול צריך ללכת למקום שהכלב שהה. זה גם ייתן להם הזדמנות להכיר את הריחות. לאחר שהחיות הכירו את הריח שלהן, אפשרו להן להסתכל אחת על השנייה מתחת לדלת. הם יוכלו לראות אחד את השני, אבל לא יורשו לרוץ או לתקוף אחד את השני.

  • כאשר מציגים את בעלי החיים וודאו שהם רגועים. אם החתול בורח אז לא הגיע הזמן להקדמה. ברגע שהחתול רגוע; תחזיק את זה. בן משפחה אחר צריך להביא את הכלב לחדר ברצועה. אפשרו להם להסתכל אחד על השני ולהריח אחד את השני. אפשרו להם להסתכל ולהתקרב גם כן.

  • הקפד להראות לכל בעל חיים אהבה וחיבה. בעלי חיים, כמו בני אדם, יכולים לקנא, ויתחרו על תשומת הלב של בעליהם. צריך לאהוב את שתי חיות המחמד ולהראות שהן לא צריכות להתחרות על תשומת הלב שלך.

  • גם אם נראה שהכלב והחתול מסתדרים חשוב להפריד ביניהם כשאף אחד לא בבית. זה יעזור למנוע פציעות. אם הכלב נובח או החתול מנסה לשחק גס מדי, הפנה את ההתנהגות מחדש. אין לצעוק על הכלב אלא להסיט את תשומת ליבו לפעילות אחרת. צעקות יכולות להוביל לתחושה שלילית הקשורה לחתול. אם הכלב מתנהג היטב סביב החתול, הקפד לשבח אותו על התנהגות זו. נשמע מאוד שמח כשעושים את ההלל. זה יעזור לכלב לקשר רגשות חיוביים לחתול.

  • חתולים צריכים את המרחב שלהם. צריך להיות פריט כלשהו, ​​כגון, עץ חתול שאליו החתול יכול ללכת כאשר הוא רוצה להתרחק מהכלב. הכלב לא אמור להיות מסוגל להגיע לחתול. אם הכלב מחזיר את החתול לפינה זה המקום שבו התקפות יכולות לקרות. אם החתול מצליח להתרחק מהכלב אז זה יהיה בסדר ולא יתקוף.

  • כאשר מציגים יחד חתולים וכלבים חשוב שיהיו ציפיות ריאליות. אם אחת מחיות המחמד רגילה להיות היחידה בבית ייקח קצת זמן להסתגל לתוספת החדשה הזו. כאשר יוצגו לראשונה, חיות המחמד יהיו סקרניות זו לזו ולריח החדש הזה שהם מוכרים. אפשרו להם להיות סקרנים תוך מעקב צמוד אחר המצב. ייקח זמן עד שחיות המחמד יתרגלו אחת לשנייה לפני שהן מסתדרות ואולי אפילו יהפכו לחברים. שתי החיות צריכות להרגיש בטוחות כדי שזה יקרה.

  • כשיש חתול וכלב באותו בית חשוב להתאזר בסבלנות. החתול עלול לחוש פחד מהכלב ולרצות להסתתר. אפשר לחתול להישאר במקום הבטוח שלו. לאט לאט הכנס את הכלב לחדר. עדיף לקחת דברים לאט כדי שחיות המחמד יוכלו להתרגל אחד לשני ולהרגיש בטוחים אחד ליד השני. זה יעזור להם להסתדר ולחיות באותו בית בשלום.

About admin

Check Also

התקני מעקב לחיות מחמד מובילים לכלבים וחתולים

האם אתה מפחד לאבד את חיית המחמד שלך? האם אתה חושש לסכן את בריאותם? כל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.