איך לצייר ציפורים

ניתן בקלות לפשט ציפורים לכמה תנועות עט, וכיף לשחזר את תנועותיהן המשובבות והתעלולים השובבים שלהן על הנייר. הנה כמה רעיונות כיצד לצייר את הצורה הבסיסית של ציפור, ולאחר מכן כיצד לשנות אותה כך שתוכל לצייר אותן בתנוחות שונות.

הדרך הקלה ביותר לצייר ציפור פשוטה היא ליצור צורת אגס. לאחר מכן, על החלק הגדול של האגס, הוסיפו "u" רחב או קו מטה עם עקומה כדי ליצור את הקו התחתון של כנף הציפור. החלק העליון של הכנף מרומז, או מובן כחלק העליון של הגב שלהם והקו החיצוני שיוצר חלק מצורת האגס שציירת. עכשיו, כשיש לך כנף, אתה מוסיף קצת "v" הצידה לחלק הקטן של האגס (סוג של צוואר האגס, או החלק המחודד שבו יהיה הגבעול). עם ה"v" הצידה במקום עכשיו יש לך מקור. שים נקודה שחורה אחת קטנה במקום שבו העין צריכה להיות. אם אתה רוצה שהעין של הציפור תהיה עצומה, כאילו היא כל כך שמחה לשיר שעיניה עצומות, אתה יכול ליצור צורת "u" זעירה כדי להציע את העפעף הסגור. כדי לסיים את ציפור האגס הקטנה שלך, אתה מצייר שני קווים ליד החלק התחתון של החלק הגדול של האגס כדי לייצג את רגלי הציפור.

זו דרך פשוטה מאוד, מתחילה לצייר ציפור, אבל אתה תבין את הנקודה שלך. אם תיצור שתי ציפורים או יותר ביחד, תוכל להזיז את האגסים כדי להראות שהציפורים מקיימות אינטראקציה זו עם זו. זה יוצר רישומים מעניינים יותר, וזו גם דרך מצוינת לבנות את הביטחון שלך בציורים שלך, שכן ככל שתצייר ציפורים במיקומים שונים, כך הציורים שלך ישתפרו.

אם ציפור האגס לא עובדת בשבילך, אתה יכול לצייר ציפורים כסגלגל אחד, עיגול אחד וסרגל. הסגלגל הוא החלק הגדול ביותר, ומרכיב את גוף הציפור. אחר כך מציירים עיגול קטן, בערך רבע עד שליש מגודל הסגלגל, כדי ליצור את ראש הציפור. עם סימן גיבוב קצר אחד בלבד, אתה יכול ליצור את המקור של הציפור. אפשר להוסיף נקודה קטנטנה לעין הציפור, אבל לפעמים עדיף פשוט להשאיר את הנקודה בחוץ. זה תלוי בך. לאחר מכן אתה עושה צורת מלבן ארוכה בגודל ההפוך של הסגלגל, מול המקום שבו הראש נמצא. ברור שזה הזנב. הזנב יכול להיות מלבן, או שהוא יכול להיות משולש. אתה יכול להוסיף שני סימני גיבוב קטנים כדי לייצג את רגלי הציפור, או שאתה יכול להשאיר אותם בחוץ. אם הציפור עפה, או אם היא אמורה להיות על הקרקע, בדרך כלל עדיף להשאיר את הרגליים בחוץ, אבל לא תמיד.

הציפור הסגלגלה נחמדה כי היא גם מקלה בהרבה על ציור הציפור שלך בטיסה. אתה יכול פשוט ליצור שתי קשתות בכל גודל של הציפור כדי לייצג את הכנפיים.

About admin

Check Also

האם ידעת שקוקטיילים וכל שאר הציפורים מקיאות?

עד כמה שהקאות לא נעימות, זו עובדת חיים. קוקטייל חיית המחמד שלי חלה בבטן בשבוע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.