איך לשמור על מדוזות כחיות מחמד באקווריום

מיכלי מדוזות הם העדכניים ביותר באקווריומים אקזוטיים. אבל מיכל מדוזה הוא לא סתם עוד אקווריום. זהו סוג חדש של אמנות חיה, מקור חיים ואור שהופך למוקד של כל חלל. אומנות מדוזה היא פשוט המקום הטוב ביותר לקנות מדוזות, אקווריום מדוזה, מיכל מדוזה שולחני וכל אביזר למדוזות לחיות מחמד שאפשר להעלות על הדעת.

אם בועת אוויר תקועה בתוך אחת המדוזות אז בדרך כלל הבועה תשתחרר כשהמדוזה שוחה מסביב. אם אחד מונח בתוך מדוזה אתה יכול להוציא אותה ידנית. תפוס את המדוזה בעדינות רבה והחזק אותה הפוכה. הזיזו אותו לאט בזוויות שונות כדי לנסות למצוא את הזווית שתאפשר לבועה לברוח. אם המדוזה תחזיר את זרועות הפה שלה, הבועה לא תוכל לצאת וכדאי לשחרר את המדוזה ולנסות במועד מאוחר יותר.

אם המדוזה שוחה לאט אלו סימני האזהרה המוקדמים לכך שאיכות המים נמוכה. ודא שהטמפרטורה נמצאת בטווח של 2 מעלות מ-77, מליחות היא בטווח של 2 נקודות מ-30, והאמוניה מתחת ל-1ppm. אם הטמפרטורה כבויה, כוונן את המחמם. אם המליחות כבויה, הוסף מים טריים או מלח לפי הצורך. אם האמוניה גבוהה מדי, בצע החלפת מים של 25% מיד.

אם המדוזה מתכווצת אז הם לא מקבלים מספיק מזון. הגדל את מינון ההאכלה שלהם. אם המים עכורים אז יש יותר מדי מזון במיכל. הפחת את מינון ההאכלה. אתה יכול להכין מי מלח משלך לאקווריום המדוזות שלך על ידי ערבוב מי ברז, מסיר כלור ותערובת מלח אקווריום. אתה יכול גם לקנות מי מלח מחנות האקווריום המקומית שלך או לאסוף אותם מהים. כאשר אתה מקבל את המדוזה שלך, תרצה לבצע את הליכי ההתאקלמות הבאים:

כל המדוזות שלנו נשלחות באמצעות הדואר באמצעות אקספרס בין לילה. עם הגעתם, יש להכניס מדוזות בהדרגה לביתן החדש. ראשית הטמפרטורה של מי השקית חייבת להגיע לאותה טמפרטורה כמו מי המיכל. שנית, יש לערבב את מי השקית בהדרגה עם מי המיכל במשך 30 דקות.

הטבלו את השקיות המכילות את המדוזה במי המיכל. שמרו על השקיות אטומות והניחו להן לצוף במים למשך 30 דקות. זה יביא את מי השקית לאותה טמפרטורה כמו מי המיכל.

הסר את הגומיות ופתח את השקיות מבלי לתת למים לברוח.

במהלך תקופה של 30 דקות, ערבבו בהדרגה את מי השקית עם מי המיכל תוך שמירה על המדוזה בשקיות. עשה זאת על ידי החלפת כ-10% ממי השקית במי מיכל כל 5 דקות. אתה יכול לקשור באופן רופף את השקיות עם גומיות בין החלפות מים.

לאחר ערבוב יסודי של מי השקית ומי המיכל, פתח את השקיות ואפשר למדוזה לשחות החוצה לתוך המיכל. הקפד לשמור אותם שקועים לחלוטין בכל עת.

ייתכן שהג'לי לא שוחים הרבה במשך השעות הראשונות בזמן שהם מתאקלמים לביתם החדש. ברגע שהמדוזות מרגישות בנוח, הן ישחו כמעט ללא הרף.

הוסף פקק של Cycle למיכל מיד לאחר הוספת המדוזה. לאחר מכן הוסף חצי כוס ביום השני והשלישי.

בצע את החלפת המים הראשונה ביום החמישי על ידי החלפת מים של 25%. לאחר מכן בצע החלפות מים של 25% כל שבועיים.

About admin

Check Also

גורמים שיש לקחת בחשבון בעת ​​רכישת מזון לחיות מחמד

בעלי חיות מחמד בפעם הראשונה תמיד אובדי עצות כאשר הגיע הזמן לקנות את המזון המתאים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.