אמונת חתול שחור – מזל טוב או מזל רע?

תלוי מאיפה אתה בא בעולם שחתול שחור חוצה את דרכך יכול להיות מזל רע או מזל טוב.

באופן מסורתי חתולים שחורים קשורים למכשפות ולרוע, מה שמעניק להם לעתים קרובות את הסטיגמה של מזל רע.

עם זאת, מזל הוא מה שאתה עושה את זה. אם חתול שחור חוצה את דרכך, ואתה כל כך עסוק בלהסתכל על החתול שאתה לא רואה את אבן השפה בקצה הכביש, ואתה נופל מעליה ופוגע בזרועך, סביר להניח שתשקול שחור מזל רע לחתול. מצד שני, אם יש לך חתול שחור חוצה את דרכך, ולידו יש שטר של עשרה דולר שמישהו הפיל ואתה מרים אותו, אז אתה תראה בחתול האחורי מזל טוב.

מה אי פעם הניסיון הראשון שלך היה עם חתול שחור, אשר יקבל את ההחלטה אם החתול השחור הוא מזל טוב או רע עבורך.

חתולים שחורים טהורים הם למעשה דבר נדיר למדי. לעתים קרובות יהיו להם כתמים קטנים של צבעים אחרים במעיליהם או על כפותיהם. ולעתים קרובות מאוד, אם יש חתול גב טהור גדל עם חתול טאבי בזמן כלשהו אצל האב הקדמון של החתול, החתול ייראה שחור, אולם כאשר האור מתאים, תוכל לראות את סימוני הטאבי בצורה קלושה מאוד על החתול. מעיל.

החתול השחור האמיתי הוא חתול בומביי, שהוא חתול אסייתי והוא שחור לחלוטין. חתול זה מקורו בחתולים בורמזים ויש לו פרווה שחורה טהורה, כפות ואף עם עיניים נחושת וירוקות. אין לבלבל את החתול השחור של בומביי ממוצא אסייתי עם החתול האמריקאי באותו שם, שהוא זן חדש יותר של חתולים שמקורו ב-1958.

אז האם חתולים שחורים הם מזל טוב או רע? הם יכולים להיות גם וגם. בפעם הבאה שאתה רואה חתול שחור, וודא שאתה ערני כדי ששום דבר רע לא יקרה ואולי משהו טוב במקום!

About admin

Check Also

התקני מעקב לחיות מחמד מובילים לכלבים וחתולים

האם אתה מפחד לאבד את חיית המחמד שלך? האם אתה חושש לסכן את בריאותם? כל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.