אסור להאכיל ציפורים? כיצד להילחם באיסור האכלת ציפורים בשכונה שלך

ישנה מגמה הולכת וגוברת בתנועת "לא בחצר האחורית שלנו" שמשפיעה על חובבי האכלת ציפורים בחצר העירונית והפרברית כאחד. ברוב המקרים מדובר בדוד נגד גוליית, עם עמותות חזקות ובלתי נכנעות שמורות על פינוי מאכילי ציפורים מכל הנכס. אפילו בעלי קרקעות פרטיים יכולים להרגיש תחת מצור על ידי פעילים נגד מאכילי ציפורים המונעים מפחד או מיתוסים לגבי ה"סכנה" של האכלת ציפורים וחיות בר בחצר האחורית שלהם.

אוהבי ציפורים שגרים בדירה או בדירה (או אפילו במעונות) רוצים למשוך ציפורים לחצר או לחלון שלהם, אך לעיתים קרובות נתקלים בהתנגדות מצד השכנים וההנהלה.

חמישה מיתוסים/תפיסות מוטעות לגבי האכלת הציפורים

למרות שוויכוחים נלהבים ואמוציונליים עשויים להיות התגובה הראשונית לצו "תוריד את המאכילים שלך" (לעתים קרובות מעמידים את השכן מול השכן), מצבים בעולם האמיתי הוכיחו שיש אסטרטגיות שיעזרו לך לשמור על בית הגידול בחצר האחורית שלך (ויחסי השכונה) שָׁלֵם.

מאכילי ציפורים מושכים עכברושים ושרצים

חולדות ועכברים מאכלסים בתים, מוסכים, מבנים חיצוניים, כרי דשא, פארקים ואפילו כלי רכב! הם שגשגו לצד מגורי אדם במשך אלפי שנים.

למרות שהם עשויים להיות גלויים ביותר בעת ביקור בחצר האחורית שלך במהלך היום, מאכילי ציפורים אינם נחוצים להישרדותם. המשאב מספר אחד שנדרש לחולדות ועכברים כדי לשרוד (ולשגשג) הוא מים. אם לשכונה שלך יש אספקה ​​מהימנה של מים (בריכות, אגני תפיסה, ביוב, נחלים, שלוליות, בריכות ילדים, חביות גשם וכו') יש סיכוי טוב שמאות חולדות ועכברים כבר קוראים לזה "בית".

זרעים ו/או קליפות זרעים שנשפכו על האדמה הם כאבי עיניים, מפיצים מחלה ואינם סניטריים

זרעים או קליפות ישנות על האדמה מתחת למזיני ציפורים אינם מושכים ויכולים להוות כר גידול לגידול עובש, אך קליפות הזרעים עצמן אינן טומנות בחובן מחלות או זיהום. עם מגוון רחב של תערובות זרעים "ללא פסולת" הזמינות בקלות בחנויות העל, במרכזי הגנים ובאינטרנט, ניתן כעת לבטל לחלוטין את בעיית "הזרעים הישנים" על הקרקע.

התערובות המיוחדות הללו של זרע "ללא פסולת" יקרות יותר מהתערובות ה"תפזורת" המסורתיות (המכילות בעיקר זרעים לא רצויים כמו דוחן וחמניות פסים), אבל ההשקעה מלפנים משתלמת בפחות בלגן, חצר מסודרת ומסודרת ופחות. עדות לכך שאתה מאכיל את הציפורים.

יתרון נוסף של תערובות זרעים יקרות אלה הוא שהאנשים נגד האכלה יראו שאתה מוכן "לשים את הכסף שלך במקום שבו הפה שלך נמצא" כדי להפיג חלק מהדאגות שלהם.

ציפורים לא ילמדו איך להסתדר בעצמן

משיכת ציפורים לחצר האחורית שלך עם מקור מזון מהימן לא יוצרת דור של חברים מנוצות שמחפשים "נדבות". כאשר מסירים מזין, גם ציפורים לא נופלות מתות בגלל עצלות! למרות שאנשים מוצאים ל"ארוחת צהריים חינם" סיבה מספקת ללכת נגד האינסטינקטים שלהם, אין שום הוכחה לכך שציפורים חולקות את אותו הלך רוח.

הצעת מזון בסוף הסתיו והחורף "תלכד" מינים נודדים, והם ימותו מחשיפה למזג אוויר חורפי

מקור מזון בשפע לא משנה את העובדה שהאות ל"נדידה" מגיע משינויים בכמות אור היום, בין אם מדובר במסע מצפון לדרום בסתיו או בטרק מדרום לצפון. במהלך נדידת האביב, עופות עוקבות אחר מקור המזון (חרקים) צפונה. כאשר צמחים ועצים "יוצאים לזרע" בסתיו, הציפורים יוצאות דרומה.

יונים, זרזירים, עורבים וכו' הם ציפורים רועשות ומבולגנות ומוצרי הפסולת שלהן פוגעים בשטח וגימורים גרועים של המכוניות

אין שם ויכוח. אם העניין העיקרי שלך הוא למשוך לשכונה שלך להקות גדולות, רועשות ומבולגנות של מה שחלקן נחשבות ל"עכברושים עם כנפיים", תזדקק ליותר מהטיפים האלה כדי לשנות את דעתם של השכנים. עם זאת, אם אתה עדיין לא מוצף בלהקות של זרזירים או יונים, לא מן הנמנע שהם ימצאו את החצר האחורית שלך בעתיד. למעשה, בחירת זרעים קפדנית, עיצוב יעיל של מאכיל ציפורים והצבת קפיטריה בחצר האחורית שלכם בלוח זמנים יכולים למנוע מהאלמנטים ה"פחות רצויים" של השכונה להשתלט.

בקר בחנויות מתמחות בשכונה שלך, או קבל טיפים והצעות מאת טבע מקוון בלוגים וקהילות.

(ג) 2010 kathy vespaziani

About admin

Check Also

האם ידעת שקוקטיילים וכל שאר הציפורים מקיאות?

עד כמה שהקאות לא נעימות, זו עובדת חיים. קוקטייל חיית המחמד שלי חלה בבטן בשבוע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.