אספן החתולים

חובב חתולים, חובב חתולים, חתול מטורף! אלו הם רק כמה מהתיאורים שעולים לי בראש כשאני חושב על חתולי התשוקה של חיי.

חייתי עם חתולים, עבדתי עם חתולים וכתבתי על חתולים. הבית שלי מלא בחפצי חתולים-אני חלומו של משווק חתולים! אני לא ממש זוכר את פריט החתול הראשון שקיבלתי, אבל אני משער שהוא מתוארך לתיכון. צברתי אוסף של יותר מ-50 מלחים ופלפלים חדשים, ואני בטוח שכמה ערכות חתולים הסתובבו.

לאחרונה סיירתי בביתי כדי ליצור מלאי של האוסף שלי. איפה להתחיל? פעם עשיתי ניסיון לשמור את כל "דברי החתולים" בחדר אחד או שניים. זה הצליח במידה קלה. החתולים לא אוהבים להיות מרותקים, ואני מגלה את החפצים שמופיעים במקומות הכי מוזרים – ארונות בגדים, קופסאות תכשיטים וארונות מטבח! אני אוספת ספרים, תכשיטים, פסלונים, תמונות, קישוטי חג המולד, סוודרים, פסלי גן, קומקומים, צנצנות עוגיות, חתולי ליל כל הקדושים שחורים ותמונות חובבים. אה, כנראה שכחתי משהו. זה לא יכול להיות הכל!

נתחיל במפלס התחתון של הבית. חדר השינה לאורחים כולל תריסר הדפסי חתולים ממוסגרים. אוסף פסלוני חתול ישן על כמה מדפים בכוננית ספרים. במפלס האמצעי של הבית משקיף על המטבח מדף מלא בקומקומי תה של חתול שחור יפני משנות הארבעים. צנצנות עוגיות לחתולים משנות ה-50 מונחות על גבי ארון וסטים רבים של מגבות רקומות לחתולים 7 ימים בשבוע משלימים את המטבח. כשאנחנו עולים במדרגות למפלס העליון, גלריית חתולים באולם מציגה את התמונות החובבות שלי של נואל, טטיאנה, טייטינגר, מארני, קתרינה ולקסי לי. המשרד שלי הוא ביתם של רומנים לחתולים, ספרי עיון לחתולים וספרי תמונות לחתולים. מעבר למסדרון בסוויטת ההורים, תמצאו את שרשראות החתולים, סיכות וינטג' וסוודרים לחתולים לחג המולד.

במהלך אוקטובר, חתולי ליל כל הקדושים השחורים מסתובבים בבית. אבל חתולי חג המולד באמת משתלטים בדצמבר כאשר קולקציית 300+ קישוטי החתולים מעטרת את עץ הסלון שלי. העץ הגחמני עם זר החתולים הוא מורשת לכל החתולים והחתולים שלי שיבואו. לשינוי קצב מכל החתולים, בואו פשוט נצא לחצר האחורית. ובכן נחש מה! אני אפילו לא יכול לברוח החוצה מבלי לתפוס הצצה של פסלים של חתולים המציצים מתחת לעצי דקל באזור המתנודד וחתולים אחרים ישנים על כיסאות ברזל מחושל בין צמחים פורחים.

כן, אני מסכים, איסוף חתולים הוא האובססיה שלי, אבל חברים ובני משפחה אוהבים את זה. אחרי הכל, הם לעולם לא יכולים להשתבש על ידי מתן מתנה הקשורה לחתול. בסך הכל, להיות מוקף ב"דברי החתול" האהובים עלי זה כיף וקליל – ממש כמו לחיות עם חתולת היער הנורבגית היקרה שלי, לקסי לי. כנראה שהגיע הזמן לערוך את האוסף העצום, אבל השומרת תמיד יקרה, לקסי לי המתוקה!

מהו פריט החתול הכי יוצא דופן שראית?

About admin

Check Also

התקני מעקב לחיות מחמד מובילים לכלבים וחתולים

האם אתה מפחד לאבד את חיית המחמד שלך? האם אתה חושש לסכן את בריאותם? כל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.