בחירת חוחית כחיית המחמד החדשה שלך – היתרונות והחסרונות

למד מדוע חוחית תעשה או לא תעשה ציפור מחמד טובה

חוחיות יכולות להיות חיות מחמד תוססות ומעניינות. אם אתה חובב ציפורים, ומעריך את החברה של חיית מחמד עצמאית למדי, פינץ עשוי להיות "בדיוק מה שהרופא הורה". הם משגשגים בזוגות, והם בסדר עם תוספת של חוחיות אחרות, כל עוד בני המשפחה החדשים מגיעים גם בזוגות. למען האמת, כל עוד גודל הכלוב גדול מספיק למספר הציפורים שחיות ביחד ככל שיש לך יותר, כך יותר טוב. אתה צריך לוודא שהחוחיות הנוספות הן באותו גודל, אחרת חוחיות גדולות יותר עלולות להפוך לתוקפניות.

חוחיות מגיעות במגוון רחב של צבעים, הן חמודות במיוחד, אוהבות לעשות אמבטיות יומיומיות, וקל למדי לגידולן. אחד הדברים החשובים ביותר בכל חיית מחמד שתבחרו הוא לדעת מה חיית המחמד יכולה להציע לאדם או למשפחה ואיזה דברים על חיית המחמד שעלולים להיות קשים יותר לטיפול. בואו נסתכל על היתרונות והחסרונות של בעל פינץ' בתור דייר.

יתרונות:

חוחיות הן יפות ומגיעות במגוון רחב של צבעים ודוגמאות. יש להם גם מגוון אישיות.

חוחיית המחמד שלך תזדקק למעט מאוד תחזוקה. האוכל האהוב עליהם הוא זרעים עם זרעי ציפורים בכיוון פינץ' זמין ברוב חנויות החיות.

לעתים קרובות הם מתרבים בשבי מה שמאפשר את הכיף בצפייה בכל תהליך ההזדווגות והבקיעה.

שירה, ציוץ וציוץ, הצליל השליו והשמח של ציפורים שהן ציפורים יתנוסס מהכלובים שלהן. אני מגלה שהבוקר קצת יותר בהיר כשאני מוריד את הכיסוי מהכלוב שלהם והם מתחילים לדבר השמחה שלהם

רוב החוחיות יחיו בערך 10 שנים, יתרון אמיתי, מכיוון שוודאי תהיה התקשרות שגדלה ככל שהמשפחה צופה ונהנית מההתפתחות של המשפחות הקטנות שלה.

חוחיות חיות מחמד הן ציפורי דירות נהדרות שכן צרכי הכלוב שלהן מינימליים והן אינן רועשות מדי.

חסרונות:

רובנו רוצים ללטף או לשחק עם חברינו העופות, אבל פינקים של חיות מחמד לא אוהבים שמטפלים בהם &. מעדיפים את החברה של פינקים אחרים.

למרות שצפייה בלידתם של חוחיות חדשות תהיה מהנה, יש גם אחריות מסוימת מצדכם לוודא שהגידול יעבור כשורה. תצטרך לספק קן או יצירת קן עבור האם. הם גם יצטרכו הרבה אור.

יש להאכיל ולהשקות אותם מדי יום. בזמן שהם אוכלים ושותים הם נוטים לפזר את האוכל והמים לכל עבר.

חוחיות הן לא עוזרות בית טובות. כשהם אוכלים, קליפות זרעים וחתיכות מזון קטנות ייפלו על הרצפה, ולכן תצטרכו למצוא את המיקום המתאים לכלוב שיקל על הניקוי.

ניקוי כלוב ה-Finches של חיית המחמד שלך יכול להיות עבודה לא קטנה, מכיוון שהם בדרך כלל לא מרוצים מהשיבוש שלך בבית הגידול שלהם. יש אנשים שיש להם 2 כלובים כך שהם יכולים לנקות את הכלוב ביסודיות עם מינימום הפרעות. פתחו את שתי דלתות הכלוב והרכיבו כלובים יחד. שימו פירות טריים או הצעצועים האהובים עליהם בכלוב השני והם ייכנסו עם מינימום התעסקות. פשוט הפוך כשתסיים לנקות את הכלוב הראשי.

חוחיות שקטות לעתים רחוקות מאוד, אבל די קל להשקיט אותן. פשוט כסו את הכלוב שלהם כמו שאתם עושים בלילה כדי לקבל קצת שקט ושלווה.

החלטה להחזיק חיית מחמד בבית היא החלטה רצינית. אפילו אחד קטן כמו פינץ' יכול להיות תוספת עבודה, אבל ברגע שיש לך מערכת זה לא כל כך נורא והשמחה שאתה מקבל מפינצ'ס חיית המחמד שלך יותר מקזז את זה. לאחר שחקרתם ותדעו מה נדרש לגידול חיית מחמד שמחה ובריאה, תהיו מוכנים ליהנות מחברתו הנעימה של אחד מפלאי הטבע הקטנים. קבלת פני חיית המחמד שלך בכל בוקר תהווה את גולת הכותרת של היום שלך.

About admin

Check Also

גורמים שיש לקחת בחשבון בעת ​​רכישת מזון לחיות מחמד

בעלי חיות מחמד בפעם הראשונה תמיד אובדי עצות כאשר הגיע הזמן לקנות את המזון המתאים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.