גזירת ציפורניים של חיית המחמד – טפלו כראוי בחיית המחמד שלכם

רוב בעלי חיות המחמד מבינים כיצד לטפל נכון בחיית המחמד שלהם. הליכי טיפוח בסיסיים רבים מורכבים מצחצוח, רחצה וגזירת שיער. עם זאת, חלקם מתעלמים מאחת המשימות החשובות ביותר בשמירה על חיית המחמד שלך מטופחת. חלק זה כולל לא יותר מאשר שמירה על ציפורניים של חיית המחמד שלך לקצוץ בצורה מסודרת. תאמינו או לא, זה חשוב מאוד לבריאותה ולרווחתה של חיית המחמד. מספר יתרונות של תהליך זה כוללים ניידות טובה יותר, פחות כאב, קשר ובריאות טובה יותר. כל אלה הם יתרונות מצוינים שהופכים את התהליך הזה לשווה לנסות.

אמנם, גזירת ציפורניים של חיית מחמד עשויה להיראות כעבודה קשה, ויכול להיות שזה בגלל שחיות מחמד רבות לא בהכרח נהנות מכך והן לא חוששות ליידע את בעליהם על כך. למרבה המזל, ישנם כמה כלים מדהימים זמינים כדי להפוך את העבודה לפחות כואבת עבור שניכם. השימוש בהם וביצוע העבודה בצורה נכונה יכולים להיות בעלי יתרונות רבים שגדולים מכדי להתעלם מהם.

כשאתה ממשיך לקצץ את הציפורניים של חיית המחמד שלך, אתה יכול לגלות את היתרונות הבאים:

  • ניידות – כאשר נותנים לטפרים של הכלב לגדול יותר מדי, משימות בסיסיות כמו ריצה והליכה הופכות להיות כואבות וקשות יותר. זה עלול אפילו להפוך לבעיה עבור כלבים צעירים מאוד עם הרבה אנרגיה. כלבים במיוחד, נהנים לרוץ ולשחק ועל ידי שמירה על ציפורניים קצרות, תוכלו להגביר את רמת הנוחות שלהם בזמן ביצוע פעילויות אלו. שמירה על הציפורניים של חיית המחמד שלך בצורה נכונה וקצוצה בצורה מסודרת יכולה לעזור להבטיח שהוא לעולם לא יסבול מהכאב המיותר שציפורניים ארוכות עלולות לגרום.
  • בריאות טובה יותר – כאשר נותנים לטפרים לגדול יותר מדי לאורך תקופה ממושכת, עלולות להיווצר בעיות בריאותיות. כלב בריא בדרך כלל יכול להיות צולע מהעדפת כפות בזמן הליכה. במקרים מסוימים, ציפורניים שבורות עלולות להוות בעיה ואף לגרום לזיהומים בכפות הרגליים. ציפורניים ארוכות עלולות לגרום לבעיות עבור חיית המחמד שלך כולל זיהומים. זיהומים אלו נגרמות על ידי פיצוח או פיצול הציפורן.
  • נוחות מוגברת – אם אינך גזזת ציפורניים של חתול לעתים קרובות, הם עלולים להתחיל להתגרד בניסיון לקצר את הציפורניים של עצמם. הם עשויים להשתמש במגוון משטחים כולל הרהיטים שלך. למרבה הצער, זה גם אומר שהם עלולים לשרוט אותך וחפצים אחרים בבית שלך.
  • הדבקה – גזירת ציפורניים ותחזוקה רפואית שגרתית אחרת יכולים להיות הזמן המושלם להיקשר עם החתול או הכלב שלך. נסו להפוך את החוויה למהנה ככל האפשר וזה יכול להשתלם לשניכם. כאשר אתה מתחיל את התהליך בהרגעת חיית המחמד שלך ומסיים במתן פינוק לחיית המחמד שלך, הוא או היא עשויים לצפות לבדיקת טפרים שבועית ולגזם. זו חוויה נהדרת כי אתה יכול לדעת שחיית המחמד שלך מאושרת ואתה יודע שגם היא בריאה.

ביצוע העבודה בקלות

אם אתה רוצה לוודא שחיית המחמד שלך נהנית מהיתרונות של גיזום טפרים שגרתי, אולי תרצה ללמוד כיצד לבצע את העבודה בעצמך. כן, אתה יכול ללכת לסופר בשביל זה, אבל זה יכול להיות יקר לעמוד בקצב על בסיס שבועי או דו שבועי. ישנם מספר כלים וטיפים לקיצוץ הציפורניים של חיית המחמד שלך. כדי לקצץ את הציפורניים של חתול או כלב בקלות יחסית, שקול את העצות הבאות:

  • השגת מטחנת ציפורניים – ישנם כלים מיוחדים לקיצוץ טפרים של כלבים וחתולים. במקום לחתוך טכנית, הם טוחנים. מכשירים אלה מקלים עליך להתמודד עם העבודה ופחות מאיימים על הכלב או החתול שלך. מטחנת ציפורניים היא כלי שטוחן את הציפורניים במקום לחתוך אותן. זה יכול להיות פחות כואב עבור חיית המחמד שלך, כי יש סיכוי נמוך יותר לחתוך את המהיר.
  • שימוש בתגמולים – אל תתעלם מהערך של תגמול חיית המחמד שלך על כך שהיא מתנהגת היטב במהלך הגזירה. כאשר אתה מחזק שפינוק מגיע לאחר גזירה, חיית המחמד שלך צריכה להגיב היטב.
  • לקחת את זה עם גרגר מלח – אם אתה חדש בקיצוץ הציפורניים של חיית המחמד שלך ומוצא שהעבודה קצת קשה, אל תזיע אותה. במקום לנסות לקצץ את כל ארבע הכפות בישיבה אחת, בצע אחת בכל פעם. אם חיית המחמד שלך נראית במצוקה, פשוט חזור לרגע וחזור לעבודה מאוחר יותר.

ישנם יתרונות רבים לקיצוץ הציפורניים של חיית המחמד שלך. היתרונות העיקריים כוללים ניידות טובה יותר עבור חיית המחמד שלך, בריאות כללית משופרת ופחות כאב. היתרונות האלה שווים את זה ולמרות שחיית המחמד שלך עשויה להרגיש לא בנוח עם התהליך, אתה צריך לנסות למצוא דרכים לעזור להם לעבור אותו. תגמולים חשובים מכיוון שהם מראים לחיית המחמד שלך שהטיפול שלך והיו טובים במהלך התהליך. זה עוזר להם להתנהג בצורה דומה במהלך גזירת הציפורניים הבאה.

About admin

Check Also

גורמים שיש לקחת בחשבון בעת ​​רכישת מזון לחיות מחמד

בעלי חיות מחמד בפעם הראשונה תמיד אובדי עצות כאשר הגיע הזמן לקנות את המזון המתאים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.