גזעי חתולים שונים אילן יוחסין או חתול תערובת?

חתולים הם אולי הקלים ביותר מבין כל חיות המחמד הביתיות לטיפול והסיבה הפשוטה היא שהם מאוד עצמאיים, לא תובעניים ומאוד מספקים את עצמם, אבל על איזה חתול כדאי ללכת? חתול אילן יוחסין או חתול תערובת?

חתולים מגזעי חתולים שונים:

חתולי אילן יוחסין נרכשים בדרך כלל בכוונה, ולא בטעות, ונוטים להיות בפיקוח קפדני יותר מאשר רוב התערובת. הם אולי נוטים יותר לסבול מהאכלת יתר ומחוסר פעילות גופנית.

האופי שלהם הוא שיקול חשוב. הגזעים הזרים והמזרחיים, במיוחד הסיאמיים, אינם אופייניים לחתולים בכך שהם נאמנים לאדם אחד, ממנו הם דורשים תשומת לב רבה בצורה הקולנית ביותר. חלקם ידועים לשמצה בהיותם חתולים מאוד רועשים, במיוחד הנקבות כשהן מתקשרות, אבל החן והאינטליגנציה הבלתי מעורער שלהן גוברים על החיסרון הזה עבור רוב האנשים.

מזרחים הם גם יוצאי דופן באשר הם יאפשרו לעצמם להתאמן בהובלה. חתולים ארוכי שיער, בין אם הם אילן יוחסין או תערובת, דורשים לטפח אותם לפחות פעם אחת בכל יום. למעשה, חסידים של גזעים ארוכים לעתים קרובות מטפחים אותם פעמיים עד שלוש פעמים ביום.

חתולים מגזעי חתולים שונים:

רוב חתולי הבית הם תערובת, ולעתים קרובות הם אומצו על ידי משפחה מתוך דחף. חתולים כאלה שנרכשו בקלות אולי לא חוסנו נגד המחלות המדבקות, או שלא עברו תולעים.

ברגע שאתה רוכש אחד כזה, עליך לקחת אותו לרופא הווטרינר שלך לבדיקה, ולאחר מכן לסרוס. צריך להבין שלמרות שהם עלולים לא לעלות בכלל לאימוץ, ברגע שהם ייכנסו למשק הבית שלך הם יעלו בדיוק כמו כל חתול אחר.

עם זאת, אין שום סיבה מדוע חתולי התערובת הללו לא יהיו בני לוויה מענגים עבורנו. רבים מחתולי התערובת הם יפים וכולם חינניים בדרכים שלהם. תגלו שכמעט כל חתולי התערובת קלים מאוד לטיפול. חתולי תערובת נוטים להיות חזקים יותר מחתולים בעלי גידול גבוה, חתולים מתרבים הם תוצר של הורים לא בוגרים ומה שתגלו הוא שהחתלתולים שלהם נוטים להיות קטנים.

About admin

Check Also

איך חתולים משתמשים בזנבותיהם כדי לתקשר

הזנב של החתול שלך יכול לספר לך הרבה על מצב הרוח שבו החתול שלך נמצא. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.