גידול בטא דגים

זו משימה לא קלה לגדל דגי בטה. עם זאת, גורם חשוב אחד הוא לדאוג לבטאות שלך לגידול יעיל.

איך לגדל?

מלכתחילה, יש צורך בדג בטה נקבה. עם זאת, קצת קשה למצוא נקבת דג בטה בימינו. נקבות דגי בטה משעממות בהשוואה לזכרים. למרות שחלקם צבעוניים להפליא, הסנפירים שלהם בדרך כלל קצרים יותר מזכרים.

אתה יכול להחזיק שתי דגי בטה נקבות באותו מיכל, אבל אתה לא יכול לעשות את אותו הדבר עם זכרים. ראשית, אתה צריך לשמור את הזכר והנקבה בטאס במיכלים שונים ולספק להם את המזון האיכותי ביותר. הנקבה צריכה לאכול כמו שצריך, כי נקבת בטה נוטה פחות לייצר ביצים עם קיבה ריקה.

בעזרת לוח הזמנים של דיאטה זה, הזכר מתחיל ליצור קן גרגור, בעוד הדג הנקבה מתחיל להיראות מעט שמנמן. לפעמים, אתה יכול אפילו לראות את הביצים בתוך בטנה של הנקבה בטה. זה הזמן המתאים לשים את שני הדגים יחד באותו מיכל.

לאחר מכן, אתה צריך לפקח עליהם כל הזמן, כי יש סיכוי שהבטה הזכרית תתקוף את הבטה הנקבה. אם זה קורה, אז זה חכם לקחת את הנקבה בטה ולנסות להרבות אותה בזמן אחר, בדרך כלל לאחר מספר ימים.

בזמן הרבייה, דג הבטה הזכר יעטוף את גופו סביב הנקבה בניסיון ללטף אותה. לאחר מכן, הביציות מטפטפות ממנה, כיוון שהיא משריצה, ומיד הזכר בטטה פולט את זרעו כדי להזרים את הביציות.

לאחר מכן, הזכר בטה יגרוף את כל הביצים במות שלו וישים אותן בקן הבועות. זה הזמן הנכון להוציא את הנקבה בטה מהטנק.

בטה תינוקות:

לאחר יומיים של רבייה ממשית, בטא קטן מגיח מהקנים שלהם. אחרי זה, אתה צריך להוציא את דג הבטה הזכר מהטנק, כי הוא עלול לאכול את הצאצאים.

מזון לדגי בטה תינוקות אינו זמין, מכיוון שהם אוכלים רק חיידקים זעירים ופרוטוזואה. אתה יכול לגדל חיידקים עם קצת קש מהחצר האחורית שלך ולשמור בצנצנת פתוחה מלאה במים. לאחר 3-4 ימים תראו שהמים במיכל הופכים מעט בוציים עם כל מיני חיים זעירים בתוכם. זה הסימן שהצנצנת מלאה באוכל לתינוק בטאס.

About admin

Check Also

לאיזה דג יש יותר שומני אומגה 3 מאשר סלמון?

אתה יכול לצלות אותו, לעשן אותו, לשפוך אותו או לרפא אותו, אבל הדג הזה הופך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.