גידול דגים בפנסילבניה

חוות דגים PA היא לא יעד, אלא אהבה, תחביב, פרנסה או חלום. מי פנסילבניה הם אידיאליים לגידול דגי ספורט כמו בס ופורל. חקלאות ימית מסחרית היא ענף ענק בפנסילבניה; היא מס' 4 בייצור פורל בארה"ב, ומדינת דיג פורל מס' 1 בארה"ב, ומוסיפה הרבה יותר ממיליארד דולר בשנה לכלכלת המדינה. המגדלים כאן מייצרים 70% מהפורל במדינות הצפון-מזרחיות. פנסילבניה מתהדרת בחוות דגי הזהב הגדולה בעולם, חוות הפורל הגדולה ביותר ממזרח למיסיסיפי, ויש לה את אחת המדגרות הוותיקות ביותר הפועלות ללא הרף (1902). זוהי המדינה ה-11 בגודלה המייצרת חקלאות ימית.

הדגים הגדלים כוללים: בס, פורל, כחולים, שפמנונים, דג שמש, דג, דשא, קרפיון, פראייר, פרץ, קילפיש, סרטנים, דגיגים, מומיצ'וג, צלופח, דג זהב, מולים, דג שמש, ראשנים, כובע, צפרדעים וראש שור. .

חוות הדגים הממוצעת ברשות הפלסטינית מייצרת דגים בגידול מקומי, במחיר תחרותי. מתרכז בלמעלה מ-20 מינים של דגי ספורט, גידול מטרה לדגים שכיף לתפוס עם הרבה אקשן. החווה הממוצעת עברה לאורך דורות באותה משפחה. פורל זן נבחר מדגים מקומיים, כדי לשמור על אופי מקומי ולשגשג היטב במים המקומיים.

פנסילבניה ביקשה באופן פעיל להגדיל את הייצור ואת מקומות העבודה בחקלאות ימית. מחקר אחד, שהחל כדרך להפוך קרקע בלתי מנוצלת לאורך נהר דלאוור לרווחית, הוביל לטכנולוגיה חדשה לחקלאות מיכלים, כגון צורת מיכל, בידוד, משק מזון ושימוש בחמצן, כך שניתן לגדל דגים בכל מקום. זה חשוב בעסק שבו הצלחה יכולה להימדד בפרוטות.

הקידום כולל יצירת ספריות של חוות דגים, מאמצי שיווק וחינוך מטעם התעשייה, חקיקה והנחיות הוגנים, תקני בקרת איכות ושיווק בינלאומי. מטרה נוספת היא להבטיח שהתעשייה היא בת קיימא וידידותית לסביבה. מניעת זיהום ושמירה על בטיחות המים הם הצרכים העיקריים של תעשייה זו.

בניית בריכות היא מדע. הקפדה בתכנון וביצוע בריכות חדשות, תחזוקת בריכות קיימות ושיקום בריכות ישנות משמעה דגים איכותיים ממים איכותיים. יש לתת מענה לסביבה, לצומח ובעלי חיים מקומיים, לצרכים של הדגים לגידול, איכות מי נגר וטיפול בהם, חששות חירום כמו שיטפונות, הרכב הקרקע, ניקוז וסוגי החומרים בהם נעשה שימוש והבעיות הפוטנציאליות שלהם. יש להגן על סכרים מפני כישלון. בעלי חיים מקומיים יכולים להפוך לבעיית נזק. צמחים בקרבת מקום ובתוך בריכה צריכים להיות מנוהלים לאיכות גבוהה. בעלי חיים כמו מושקונים עלולים להזיק לבריכות. טמפרטורת המים ותכולת החמצן מהווים יתרונות ובעיות עבור דגים. חלקם זקוקים למים קרים יותר, אחרים חמימים יותר. טמפרטורות שגויות עלולות לגרום לצפיפות או להרג של דגים.

יש לשלוט בכימיקלים, חומרים מזינים, קשיות המים, גורמי pH וחומרי הדברה כדי לשמור על איכות המים והדגים הגבוהה ביותר, וכדי למזער צמיחה לא בריאה של צמחים. גידול חיידקים ואצות מזיקים ועשויים לייצר תנאים רעילים. נגר חומצי ממכרות ישנים עלול לפגוע באיכות המים. לבסוף, טפילים יכולים להינשא על ידי חלזונות בריכות.

לרשימה של מדגרות של חוות דגים ברשות הפלסטינית, צור קשר עם מחלקת החקלאות של פנסילבניה בהריסבורג, פנסילבניה.

About admin

Check Also

לאיזה דג יש יותר שומני אומגה 3 מאשר סלמון?

אתה יכול לצלות אותו, לעשן אותו, לשפוך אותו או לרפא אותו, אבל הדג הזה הופך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.