גידול תרנגולי הודו כחיות מחמד – לשמירה על תרנגולי הודו יש הטבות משלה ושמחות פשוטות בהשוואה לכלבים

הם ידועים בעיקר בתור ארוחות חג ההודיה. עם זאת, אפשר גם להחזיק אותם כחיות מחמד. גידול תרנגולי הודו כחיות מחמד אולי לא פופולרי כמו רכישת גורים וחתלתולים, אבל יש לזה הטבות משלו והנאות פשוטות.

ישנם שני זנים כלליים של תרנגולי הודו לגידול תרנגולי הודו כחיות מחמד – ביתי ובר. את המקומיים מגדלים חקלאי הודו כדי למכור את הבשר שלהם. תרנגולי הודו אלה אינם מסוגלים לחלוטין לעוף והם גודלו רק מתוך מחשבה על המטרה להימכר כארוחות ערב. תרנגולי הודו בר, לעומת זאת, מתרבים בטבע ומסוגלים לעוף. אלה הם המוחזקים כחיות מחמד. אל תפחדו מהשמות שלהם – זה שהם נקראים "פרועים" לא אומר שהם מרושעים. למעשה, תרנגולי הודו בר הם חכמים יותר מאלה ביתיים, ולכן קל יותר לאמן אותם כחיות מחמד.

בגידול תרנגולי הודו כחיות מחמד, יש כמה דברים שעליך לעשות שונה מאלה שמגדלים תרנגולי הודו למטרות רווח. ראשית, עליך להתאים את ההזנה שלהם כך שהציפור תאכל תערובת שתגרום לו להיות בריא וחזק יותר, בהשוואה להזנה של תרנגולי הודו שמשמין אותם ומייעל את הבשר שלהם לאכילה. שנית, אתה צריך להתאים את החצר שלך או היכן שהלול של הודו נמצא כדי להיות מסוגל להכיל חיה סקרנית כל כך – מכאן שאין אזורי סכנה פוטנציאליים כגון חוט עוף וחורים פתוחים. לבסוף, אבל הכי חשוב, אתה צריך ליצור אינטראקציה עם הציפור. אמנם זה מובן מאליו עבור כל חיית מחמד, אבל זה נכון יותר עבור תרנגולי הודו מכיוון שהם בעלי חיים חברתיים מאוד. ברגע שתרגיש בנוח עם תרנגול הודו לחיות המחמד שלך, עד מהרה תשים לב איך הציפור מגיבה לך את התחושה הזו.

גידול תרנגולי הודו כחיות מחמד נותן לך בן לוויה מבריק וחברתי. טורקיה זוכה לשבחים על ידי ארגונים למען בעלי חיים על היותם חיות מחמד נהדרות. תרנגולי הודו כחיות מחמד התחילו כבר מזמן, שכן בנו של אברהם לינקולן החזיק תרנגול הודו כחיית המחמד שלו בבית הלבן. בטח, תרנגולי הודו הם לא באמת חיות מחמד רגילות, אבל האנשים שהחליטו על תרנגולי הודו כחיות המחמד שלהם יעידו על האינטליגנציה והידידותיות שלהם.

About admin

Check Also

גורמים שיש לקחת בחשבון בעת ​​רכישת מזון לחיות מחמד

בעלי חיות מחמד בפעם הראשונה תמיד אובדי עצות כאשר הגיע הזמן לקנות את המזון המתאים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.