גמלים כחיות מחמד – רעיון טוב או לא?

לפני אלפי שנים גמלים בויתו וניצלו בהיבטים רבים של חיי האדם שלנו. למרות שגמלים עדיין משמשים ברחבי העולם כאמצעי תחבורה, ייצור חלב, הובלת סחורות וכו'… הם גם ניצחו את דרכם לחיינו כחיות מחמד.

אולי אתה חושב לעצמך, 'גמלים כחיות מחמד?' בדרך כלל כשאני מדבר עם מישהו על גמלים, הדבר הראשון שהם אומרים הוא "האם הם לא יורקים?" ובכן, כן הם יכולים אמרו לי. אחרי שנים שבהן הייתי בסביבת עשרות גמלים, עדיין לא ראיתי יריקה אחת או שגמל ירק עליי. זה לא אומר שהם לא יכולים, אבל רוב הגמלים בארצות הברית נולדו בארה"ב ורבים גודלו בבקבוק, ובכך הפכו לבני לוויה טובים.

כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כשחושבים על גמל כחיית מחמד. גודל… גמלים נעשים גדולים מאוד. זה לא יוצא דופן שגובהו של גמל זכר בוגר הוא יותר מ-8 רגל. אתה צריך לנקוט באותה זהירות שהיית עושה כשאתה ליד כל חיה גדולה כמו סוס, פרה או חמור.

אתם אולי שואלים את עצמכם, במה אתם מאכילים גמל? ובכן, גמלים נבנו כדי לשרוד באקלים הקשה של המדבריות. כך גופם מותאם לאכילת עשבים באיכות נמוכה. יש להאכיל גמלים בחציר דשא באיכות טובה, להקפיד להימנע מחצירים מסוימים העשירים מאוד בחומרי הזנה שעלולים להוביל לבעיות משקל.

ניתן להשתמש בגמלים גם לרכיבה בהנאה. כאשר האימון מתחיל בגיל צעיר למדי, אימון גמל להוביל, לרכוב ולרכוב הוא קל למדי. הדבר הקשה ביותר בכל הקשור לרכיבה על גמלים הוא איתור אוכף גמלים מתאים בארצות הברית.

בתנאי שיש לך מספיק מקום לסוס, יש לך מספיק מקום לגמל. כיום, גמלים הפכו נפוצים יותר בארצות הברית ממה שאתה עשוי לחשוב. במדינות מסוימות גמלים נחשבים לחיה אקזוטית ויפולו תחת תקנות החיות האקזוטיות שלהם. אם אתה שוקל להוסיף גמל למשפחתך, הקפד לבדוק את החוקים המקומיים שלך לגבי חיות אקזוטיות וגמלים.

About admin

Check Also

גורמים שיש לקחת בחשבון בעת ​​רכישת מזון לחיות מחמד

בעלי חיות מחמד בפעם הראשונה תמיד אובדי עצות כאשר הגיע הזמן לקנות את המזון המתאים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.