דגים מקועקעים; צער בעלי חיים?

אולי שמתם לב לדג המקועקע החדש למכירה, המהווה אטרקציה נהדרת לאקווריום, למרבה הצער, פעילי דגים-בעלי חיים אומרים שזה אכזרי ויוצא דופן שכן הם אוכלים את הסטייק שלהם מפרה ממותגת במהלך סוף השבוע של סופרבול BBQ. האם קעקוע של דגים הוא באמת אכזריות לבעלי חיים או אכזריות לחיי ים או לדגים יותר נכון? ובכן, עד כה כמה פעילי בעלי חיים מבצעים חרם על חנויות לחיות מחמד שמוכרות דגים מקועקעים.

וופי סקיפי אומרים יזמים שמוכרים את הדג המקועקע, חלקם עם לבבות אדומים ליום האהבה אפילו או מקבלים את הספונסר או לוגו קבוצת הכדורגל המועדפים עליך על הדג או הכריש הקטן לבחירתך? האם המגמה הזו תמשיך גם לבעלי חיים אחרים? פעיל אחד למען זכויות בעלי חיים, טיפוס אקולוגי, שרצה שלא להיזכר בשמו אמר;

"הו, היום זה דגים לאקווריום ומחר זה יהיו כלבים, חתולים, לטאות, ציפורים אקזוטיות, שיתרוצצו ויראו אותם כקמעות ברחבי הבית, ויסיתו אחרים לעשות את אותם דברים אכזריים ובלתי אנושיים לעצמם. חיות מחמד. זה חייב להיפסק ואנחנו נבצע חרם!"

אולם נראה שעם כל הקול והזעם על הדגים המקועקעים, פעילי החיות הללו עוזרים ליזמי חנויות לחיות מחמד למכור יותר. חנות חיות אחת שפנינו אליה אמרה שהוא אפילו לא צריך לפרסם, אנשים התקשרו אליו אחרי שתחנת רדיו מטרו הבהירה את המחלוקת שעוררה את הדיון.

השאלה הגדולה היא; האם תקנה דג מקועקע בקרוב? אני בהחלט מקווה שהמאמר הזה יעניין וזה הניע מחשבה. המטרה פשוטה; לעזור לך במסע שלך להיות הטוב ביותר בשנת 2007. אני מודה לך על שקראת את המאמרים הרבים שלי בנושאים מגוונים, שמעניינים אותך.

About admin

Check Also

לאיזה דג יש יותר שומני אומגה 3 מאשר סלמון?

אתה יכול לצלות אותו, לעשן אותו, לשפוך אותו או לרפא אותו, אבל הדג הזה הופך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.