האכלת ציפורי בר – שבע עובדות

1) יונקי הדבש מעדיפים חרקים. כשרוב האנשים חושבים על יונקי דבש, הם חושבים על צוף. בעוד שהצוף הוא חלק חשוב בתזונה של יונק הדבש, במהלך חודשי שיא הקינון ועונת הרבייה, יונקי הדבש נוטים לבלות פחות זמן באכילת צוף ויותר זמן בחטיפת חרקים מהאוויר.

2) זרעי חמניות בשמן שחור הוא הטוב ביותר. לזרעי חמניות בשמן שחור יש כמויות גבוהות של חלבון ושומן, כך שהוא עונה על הדרישות התזונתיות של הציפורים. זה גם מועדף על ידי מגוון של ציפורים.

3) כל הדוחן אינו אותו הדבר. דוחן פרוסו לבן פופולרי בקרב ציפורים, אך סביר להניח שמתעלמים מדוחן זהוב ודוחן אדום. זה משאיר את הדוחן להתעצב, למשוך יונקים לא רצויים ולבזבז את הכסף שלך.

4) חוחיות אוכלות זרעי Nyjer. למרות שזה נקרא לעתים קרובות זרע גדילן, זרע nyjer ידוע בשם Guizotia abyssinica שהוא שונה מהגדילן, מהסוג סירסיוםהנפוץ שבהם הוא גדילן קנדי.

5) החרקים חשובים. אם הגינה שלך חוטפת חיידקים, אל תשלח יד לחומרי הדברה. רוב הסיכויים שהחרקים יספקו מקור מזון טוב לכמה מהציפורים התושבות שלכם.

6) ציפורים לא צריכות מלח. ודא שכל בוטנים או אגוזים אחרים שאתה מאכיל את ציפורי הבר שלך אינם מומלחים. בנוסף, אל תאכיל אותם בצ'יפס מלוח או צ'יפס תירס.

7) מאכילי ציפורים צריכים להיות קרובים לכיסוי. ציפורים לא אוהבות להישאר בחוץ הרבה זמן. הם רוצים שיהיה מקלט בקרבת מקום. אם מזין ציפורים מלא שלך נשאר מלא, היעדר כיסוי קרוב הוא כנראה הסיבה. שים מזינים ליד עצים ושיחים. אתה יכול אפילו לאלתר על ידי הצבת עץ חג המולד שנזרק בקרבת מקום או עציץ.

About admin

Check Also

האם ידעת שקוקטיילים וכל שאר הציפורים מקיאות?

עד כמה שהקאות לא נעימות, זו עובדת חיים. קוקטייל חיית המחמד שלי חלה בבטן בשבוע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.