האם אתה רוצה למצוא חתול גזעי?

עבור חלקנו, חתול טום משותף או גן אינו מספיק. אנחנו רוצים חברת חתולים איכותית עם אילן יוחסין והדרך היחידה להבטיח שחתול הוא גזעי היא ליצור קשר עם אחת מעמותות החתולים הלאומיות או ארגונים דומים במדינות אחרות.

כדי למצוא חתול גזעי, אתה יכול להתחיל עם איגוד חובבי החתולים. ה-CFA נוצר כדי לשמור על תקני גזע ולרשום המלטה כגזעית. העמותה מקיימת גם תערוכות חתולים ושופטה אותם על סמך מידת ההקפדה שלהם על התקנים. הם מזהים רק 41 גזעים של חתולים.

המגדל רושם המלטה של ​​גורים באגודת חובבי החתולים. אז יש להם את האפשרות להחליט אם לאפשר או לא לאפשר את גידול החתלתול. רק חתולים עם מספר PIN בטפסי הרישום שלהם יהיו זכאים לרשום את החתלתולים שלהם. זה מאפשר למגדלים להמשיך ולשפר את הגזעים שלהם. לאחר רישום ההמלטה, כל חתלתול יצטרך להירשם בנפרד על ידי הבעלים החדש שלו.

ישנן שלוש קטגוריות של חתולים מוכרים. הם מחלקת האליפות, הכיתה הזמנית והכיתה השונות. כל גידול שה-CFA מזהה נמצא באחת מהקבוצות הללו. הם חייבים לזכות במקום הראשון בגזע שלהם ולאחר מכן בכיתה שלהם לפני שהם יכולים להתחרות על התואר הטוב ביותר בתצוגה.

כיתת האליפות הם אותם חתולים שהם גזעי חתולים מבוססים. הגזעים בכיתה הזמנית הוקמו לאחרונה. הם עדיין נמצאים במעקב כדי להבטיח שהם עומדים בתקן הגזע החדש. לבסוף, לגזע היחיד שנמצא כעת במחלקת השונות עדיין נוצר תקן גזע ואינו יכול להתחרות על התואר הטוב ביותר בתואר התצוגה.

בקנדה, אתה יכול לרשום את החתול שלך באיגוד החתול הקנדי. עמותה זו הוקמה על ידי קנדים שלא רצו לרשום את החתולים שלהם בעמותה במדינה אחרת. ישנם רישומי חתולים פופולריים נוספים, כולל איגוד החתולים המסורתיים, התומך בתקני גזע מקוריים ואינו מקיים מגמות עכשוויות שמפריזות את מאפייני הגזע, המועצה המנהלת של חפצי החתולים, שהיא מרשם החתולים של בריטניה, וה-Fédération Internationale Féline, שהוא רישום החתולים האירופי.

כל החתולים מתאימים לאחת משתי קטגוריות. הם או שיער קצר או ארוך שיער. קצר שיער הם גזעים כמו השיער החבשי והבריטי. החרוזים ארוכי השיער כוללים אנגורה טורקית וחתולי יער נורבגיים. הפופולרי מכולם הוא American Shorthair שנמצא בארה"ב כבר למעלה מ-300 שנה. הם גודלו בקפידה במשך דורות כדי לפתח מאפיינים שיופיעו בכל חתלתול שנולד. אחרים כוללים את הסיאמי, הרקס, המיין קון, הרגדול והפרסי.

בחירת חתול עם אילן יוחסין מאפשרת לכם לבחור חתול בעל המאפיינים שאתם רוצים שיהיו לו. הם אינם בעלי חיבה יותר מחתולים אחרים, אבל הם יכולים להיות רכוש יקר בכל מקרה.

About admin

Check Also

התקני מעקב לחיות מחמד מובילים לכלבים וחתולים

האם אתה מפחד לאבד את חיית המחמד שלך? האם אתה חושש לסכן את בריאותם? כל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.