האם כלובי ציפורים מנירוסטה בדרגה 304 בטוחים לציפורים?

אם אתה תוהה אם כלובי ציפורים מפלדת אל חלד 304 הם בטוחים או לא, התשובה היא חד משמעית "כן!" למעשה, זה החומר היחיד המשמש בכלובי ציפורים בימים אלה שאני מרגיש בטוח ב-100% לגבי הכנסת הציפור שלי.

עם הכמות ההולכת וגדלה של שמות מותגים מצופים אבקה שנמצאו עם רמות רעילות של רכיבים מזיקים, ההימור הבטוח ביותר הוא להשיג כלוב נירוסטה בדרגה 304. מלבד ציפוי אבקה ונירוסטה, הבחירה הנוספת היחידה שאני מכירה היא במבוק או עץ, וזה גורם לי לעצבן אפילו לחשוב על הכנסת הציפור שלי לכלוב עשוי עץ. בכל פעם שאני אפילו חושב על כלובים העשויים מעץ, אני מודאג מכך שהציפור שלי מקבלת רסיסים, או אפילו גרוע מכך למצוא סוג של חיידקים בתוך העץ שעלולים לגרום לו לחלות.

מילת האזהרה היחידה שהייתי נותן לגבי הבטיחות של כלוב ציפורים בדרגה 304 אל חלד, היא לוודא שאתה קונה כלוב נירוסטה הבנוי מפלדת אל חלד אמיתית, אותנטית בדרגה 304. אם אתה קונה כלוב נירוסטה גנרי במחיר נמוך, שעשוי כביכול מפלדת אל חלד בדרגה 304, אתה אף פעם לא יודע אם הוא מקורי או לא.

אי אפשר לומר אם כלוב נירוסטה לא אותנטי בדרגה 304 אינו רעיל לציפור שלך מבלי לנתח אותו על ידי מעבדה מקצועית. כדי לעשות זאת, תצטרך לשלוח למעבדה חלק מהכלוב שלך, וזה פוגע בכלוב כדי לנתח אותו. תמיד קיימת האפשרות שכדי לחסוך כסף המפעל הכניס רכיבי מילוי לתערובת הפלדה כדי להחליף את הרכיבים היקרים של התערובת המקורית בדרגה 304, ויש סיכוי טוב שהרכיבים החלופיים האלה רעילים לציפורים. ההימור הטוב ביותר שלך הוא לוודא שאתה קונה מיצרן כלובים מכובד שאתה יכול לסמוך עליו.

אז זה מעלה את השאלה; "האם לקנות כלוב נירוסטה שווה בכלל?" התשובה לשאלה זו היא; "בלי ספק." אם אתה מסתכל על היתרונות של בעלות בין כלוב נירוסטה לכלוב מצופה אבקה, הבחירה הטובה יותר ברורה. הרבה יותר קל לשמור על ניקיון ותברואתי כלובי נירוסטה. אתה יכול לשטוף אותם בלחץ מבלי לגרום לציפוי האבקה ליפול, ואתה יכול גם לקרצף אותם עם תערובת חומץ/מים כדי לנקות אותם במהירות ובקלות לחלוטין. התהליך פשוט כמו ציפוי פני הכלוב בתערובת, המתנה של 5 דקות, ואז לקרצף אותו או לשטוף אותו. ואז פשוט יבש את הכלוב עם מגבת יבשה אם אתה לא רוצה כתמי מים.

למרות שקלות הבעלות היא יתרון גדול, היתרון הגדול ביותר הוא תוחלת החיים של כלובי נירוסטה. אם אתה מקבל כלוב נירוסטה אותנטי באמת בדרגה 304 הבנוי היטב, הכלוב הזה יכול מאוד להחזיק מעמד אלפי שנים אם יטפלו בו כראוי. מצד שני, אתה יכול לקנות כלוב מצופה אבקה עם שם מותג מוביל, ולטפל בו היטב, ויהיה לך מזל אם הוא יצליח יותר לעשור לפני שהוא יחליד לחלוטין ויהפוך לא מתאים לחברך הנוצות. אני ממליץ בחום על נירוסטה מכל הסיבות הללו, ואם אתה יכול להרשות לעצמך להשיג אחד לא תצטער על כך.

About admin

Check Also

האם ידעת שקוקטיילים וכל שאר הציפורים מקיאות?

עד כמה שהקאות לא נעימות, זו עובדת חיים. קוקטייל חיית המחמד שלי חלה בבטן בשבוע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.