הבנה ואיתור חיות מחמד שאבדו

כפי שאתה יודע מנסיונך בעבר או בהווה, מצב של חיית מחמד שאבד או נעדר יכול להיות תקופה מלחיצה מאוד. רגשות אלו מובנים מכיוון שחיית המחמד שלך היא חלק מהמשפחה שלך ואתה באמת רוצה שחיית המחמד שלך תחזור הביתה.

במידע שלהלן, כללתי כמה מהסיבות שחיות מחמד עוזבות את בתיהן או בורחות מהבתים שלהן, באילו טכניקות אני משתמש כדי לסייע באיתורן ומדוע הן עלולות לחזור הביתה בעצמן או לא להימצא. יש גם רשימה של עצות מועילות בתחתית עמוד זה שתוכל ליישם בשילוב עם מה שאני עושה כדי לחפש, ובתקווה לאתר, את חיית המחמד האבודה שלך.

לעולם לא מובטח שתמצא חיית מחמד שאבדה או נעדרת. גם לא מובטח שהם יחזרו הביתה בעצמם גם אם הם מסתובבים חופשי. אף איש תקשורת של בעלי חיים לא יעניק ערבויות מסוג זה. מניסיוני בעבודה עם בעלי חיים אבודים, איתרו כמות משמעותית של בעלי חיים או בגלל המידע שאני מעביר לחבריהם האנושיים מחיות המחמד שלהם או חוזר הביתה בכוחות עצמם עם ההוראות שאני מספק להם.

מדוע חיות מחמד עוזבות את בתיהן או בורחות:

בנוסף לסיבות הברורות (כלומר משהו הפחיד אותם, הזנחה או התעללות, הם בחום ו/או יש להם רצון עז לצאת ולחקור את הסביבה שלהם) לכך שחיות מחמד נעדרות, יש גם תופעה לא כל כך ברורה. הסיבה שמצאתי. כמונו, בעלי חיים מגיעים לתחום הקיום הזה עם משימה. יש המתייחסים לזה כדרך החיים שלך. לא לכל בעלי החיים יש יותר ממשימה אחת במהלך אותו חיים, אבל לחלקם יש. לכן, ידוע שחלק מהחיות עוזבות כי ייתכן שמשימת חייהם לוקחת אותם לכיוון אחר. לדוגמה, אם המשימה של חיית המחמד שלך היא לעזור לבן לוויה האנושי שלהם לעבור שינוי משמעותי בחיים וזה נעשה, אז הם עשויים לעזוב את ביתם ולמצוא בן לוויה אנושי אחר שבו ניתן למלא את אותה המשימה.

הטכניקות שבהן אני משתמש כדי לעזור לאתר חיות אבודות או לעזור להן למצוא את הדרך שלהן הביתה:

אני משתמש בדיפון מפה בשילוב עם תקשורת עם בעלי חיים כדי לסייע באיתור בעלי חיים שאבדו. דאוסינג קיים בצורות שונות במשך אלפי שנים. בעידן המודרני נעשה שימוש בדיוור כדי לזהות מים לבארות, מרבצי מינרלים וחפצים ארכיאולוגיים החבויים בכדור הארץ. באמצעות מפה, ניתן להשתמש באותו תרגול כדי לקבוע את המיקום הכללי של החיה האבודה.

מדוע חיות אבודות עלולות לא לחזור הביתה או להימצא:

בנוסף לסיבות הברורות לכך שבעלי חיים אבודים לא יחזרו הביתה מיד, או אי פעם, (משימת חייהם לוקחת אותם לכיוון חדש, הם עברו מעבר, הם נפצעו ונכנסו למצב מגן בזמן שהם מתאוששים מהפציעות שלהם וכו'), יש עוד כמה סיבות שצריך לקחת בחשבון. יש חיות שנתקלתי בהן שנגנבו ואינן יכולות לחזור הביתה בעצמן. היו לי גם בעלי חיים שאמרו לי שהם מאמינים שיש יותר מדי חיות בבית, ולכן הם עוזבים. חיה אבודה אחת אמרה לי שהיא לא תחזור הביתה כי היא האמינה שהטורף (זאב ערבות) שהפחיד אותה מלכתחילה יחזור אם תנסה לחזור הביתה.

טיפים למציאת חיות מחמד שאבדו או נעדרו:

יש הרבה דברים (בנוסף ליצירת קשר איתי בהקדם האפשרי לסיוע) שניתן לעשות כדי להגדיל את הסיכוי שלך להתאחד עם חיית המחמד שאבדה או נעדרת.

1. צור שלט למינציה של 'חיה אבודה' המכיל את המילה 'REWARD' בחלק העליון, תמונת צבע עדכנית של החיה במרכז השלט ומספר הטלפון ליצירת קשר אם החיה נראית על ידי מישהו או נמצאה. חשוב מאוד לא לרשום פרטים נוספים.

2. פרסם את השלט ברחבי השכונה שלך, במשרדי הווטרינר המקומיים, במקלט המחוז לבקרת בעלי חיים ובמקלטים המקומיים להצלת בעלי חיים.

3. אם אתם גרים בעיר גדולה עם הרבה מסעדות בקרבת מקום, ספקו לכל מסעדה את השלט 'חיה אבודה'. הרי החיה תמצא מזון בכל מקום שנוח לו.

4. אם בעל החיים שלך הוא בעל שבב מיקרו, צור קשר עם החברה (כלומר AVID) כדי לוודא שיש להם את המידע העדכני שלך בקובץ למקרה שמישהו ייצור איתם קשר לגבי מציאת חיית המחמד שלך.

5. בקר במקלט המקומי לבקרת בעלי חיים ובמקלטים המקומיים להצלת בעלי חיים כדי לראות אם חיית המחמד שלך נמנית עם אלה שנמצאים במקלטים. עשה זאת לעתים קרובות ככל האפשר מכיוון שבעלי חיים חדשים מגיעים למקלט לעתים קרובות.

6. פרסם מודעה בעיתון המקומי על החיה האבודה. כלול את אותו מידע שיש לך על השלט 'חיה אבודה'.

7. בדוק מודעות חיות מחמד 'נמצאות' בעיתון המקומי ובאתרי אינטרנט של מקלטים מקומיים.

8. משטחים רדיוס של שלושה בלוקים מסביב לשכונה שלך מהבית שלך ושוחח עם השכנים שלך על התיאור של חיית המחמד האבודה שלך. אבל, אלא אם כן אתה באמת רואה את חיית המחמד שלך, בבקשה אל תתקשר אליהם בזמן שאתה מחפש אותם. הסיבה לכך היא שאם הם אכן ישמעו אותך, אתה עלול ללכת עד שהם יגיעו למקום שהיית כשקראת להם. במקום זאת, התקשר אליהם מהחצר הקדמית או מהחצר האחורית של ביתך או, אם אתה מחפש אותם ברכב, חפש בשקט.

9. אם חיית המחמד האבודה שלך היא חתול, הגדר מלכודת אנושית, מונית לחיות מחמד או ארגז באזור בטוח סביב החלק החיצוני של ביתך (סיפון עליון או מרפסת חיצונית) בלילה והשאיר אותו בחוץ עד הבוקר. שים קערה של מזון רך טרי לחתולים ומים במתחם כדי לפתות את החתול לתוך המתחם. כמו כן, כסו את המלכודת במגבת, שמיכה או פריט מוכר אחר עם הריח שלהם עליה. אתה יכול לתפוס גם חיות אחרות, אבל אתה יכול גם לתפוס את חיית המחמד שלך.

10. אם אתם גרים בשכונה שיש בה התאחדות בעלי בתים, פנו לאחד מחברי הדירקטוריון ובקשו ממנו לפרסם את פרטי חיית המחמד שלכם באתר השכונה וכן לשלוח מייל לכל מי שבשכונה בבקשה. להתקשר אם מישהו רואה את חיית המחמד שלך.

11. אם אתה גר ליד מיקום שחיית המחמד שלך מבקרת בו לעתים קרובות (גן כלבים, שומר חיות מחמד, מספרן, וטרינר וכו'), צור קשר עם האנשים הפוקדים את האזורים האלה ובקש שיפקחו עין על חיית המחמד שלך.

12. המשיכו לחפש את חיית המחמד שלכם באופן פעיל, לא משנה כמה זמן חלף. בעלי חיים אבודים יכולים להופיע שבועות, ולפעמים חודשים או שנים לאחר שאבדו.

About admin

Check Also

גורמים שיש לקחת בחשבון בעת ​​רכישת מזון לחיות מחמד

בעלי חיות מחמד בפעם הראשונה תמיד אובדי עצות כאשר הגיע הזמן לקנות את המזון המתאים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.