הזמנות לחתונה – איך להיות יצירתיים גם בחוץ

הזמנות לחתונה הן אחד מחלקי הדואר הבודדים שאנשים נהנים לקבל. כיף לפתוח את המעטפה בידיעה שיש בפנים הזמנה מותאמת אישית. אבל בין כל דואר הזבל של היום, איך אתה יכול לגרום למעטפה שלך לבלוט כדי למשוך את תשומת לב האורחים שלך?

למעשה ישנן מספר דרכים שבהן תוכל להפוך את מעטפת הדיוור שלך לייחודית כמו ההזמנה לחתונה שלך.

  • צוּרָה – עם כל כך הרבה עיצובים של הזמנות לחתונה הזמינים היום, אתה יכול בקלות לבחור סגנון בעל צורה ייחודית כמו ריבוע או אורך תה. מעטפת הדיוור תשקף את אותו גודל ייחודי שיתאים להזמנה.

  • סִגְנוֹן – אפשרות נוספת היא לבחור סגנון הזמנה לחתונה חותם ושלח. הזמנה הכל באחד זו נועדה להיות מקופלת ליצירה בדיוור עצמי ומבטלת את הצורך במעטפת דיוור. כרטיס התגובה מצורף להזמנה כך שניתן לנתק אותו בקלות על ידי אורח החתונה שלכם לאורך הניקוב. זה גם מבטל את מעטפת הדיוור להחזרת כרטיס תגובה וחוסך את עלות המשלוח שלך מכיוון שהיא דורשת רק חותמת גלויה.

  • צֶבַע – מה דעתך על שימוש בצבע להדגשה? כמה הזמנות לחתונה מגיעות כעת עם מעטפות דיוור צבעוניות. בפרט, הזמנות בדואר עצמי כוללות לרוב מעטפה צבעונית. המעטפה מכילה את כרטיס ההזמנה שלך ויש לה כיס מובנה לשמירת כל מארזים נוספים. לאחר מכן היא מקופלת ועוטפת את כל חלקי ההזמנה שלך כדי להפוך למעטפת הדיוור שלך.

  • חותמות דקורטיביות – הוספת חותם למעטפת ההזמנה לחתונה שלך יכולה להיות הטאץ' הנוסף שחיפשת. למרות שהמעטפה שלך סגורה, אתה יכול לבחור למקם חותם מיוחד מאחור כך שהוא נותן אשליה שהחותמת למעשה מחזיקה את הדש כלפי מטה. ישנן אפשרויות רבות לעיצוב חותם, ממונוגרמות ועד שמות פרטיים ועד לנושאים ספציפיים. המראה שלהם יכול להיות ברור, לבן, כסף, זהב, בלט וכו'.

  • חותמות חתונה מותאמות אישית – ישנם כיום אתרי אינטרנט המציעים לכם את האפשרות ליצור בולי דואר אישיים משלכם באמצעות תמונה שהועלתה או בחירה מתוך עיצובי חתונה מוכנים לשימוש. זוהי דרך מצוינת להלביש את מעטפות ההזמנה לחתונה שלך כדי לשקף את הסגנון האישי שלך.

אתם רוצים להיות בטוחים שההזמנה לחתונה שלכם מושכת את תשומת הלב של האורחים שלכם ברגע שהיא מגיעה בדואר שלהם ושהיא לא תלך לאיבוד בתוך ים הדואר הזבל והחשבונות שלהם. שימוש באחת או כולן מההצעות לעיל בוודאי ישיג זאת ויתחיל לבנות את ההתרגשות שלהם עוד לפני שהם רואים את ההזמנה שלך בפועל.

About admin

Check Also

כיצד מיכלי נוזלים בתפזורת גמישים יכולים לחסוך לעסק שלך כסף

זו עובדה די ידועה שלמשלוח כמויות גדולות של נוזלים אין הרבה מגוון. בדרך כלל ישנה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.