הטיפים הטובים ביותר להערים על חזירי מאכילת ציפורים כמו זרזירים וגרקלים

לראות מופע של זרזירים, שלל ציפורי שחורים, או צהוב של גראקים יורד על תחנת האכלה בחצר האחורית שלי, שולח אותי למצב של פאניקה! זה פשוט גורם לי להתכווץ לחשוב על כל זרעי החמניות היקרים בשמן שחור שנגמר בבטן שלהם במקום בבטן של ציפורי השיר היפות שלי.

אבל המצב אינו חסר סיכוי, רחוק מכך. הנה 7 תרופות כדי למנוע מחזירי האכלה אלה למחוק את הזרעים היקרים שלך. ייתכן שתצטרך להשתמש באחד או יותר כדי להבטיח הצלחה.

1. הורד את המזינים שלך לשבוע או שבועיים. יש לקוות שהציפורים הרעבות הללו יראו שהארוחה הקלה התאדה ויעברו למקום אחר. יש לשקול אפשרות זו רק אם מדובר בקיץ. אחרת נסה אחת מהתרופות האחרות למטה.

2. בעל מקורים גדולים יכול להיות בו זמנית ברכה וקללה. בחר במזין בכלוב שנועד להכיל ציפורים עם מקור קטן יותר בלבד. לחלופין, ישנם מזינים קטנים מסוג לוויינים מפלסטיק שאליהם אין אפשרות לגשת לזרזירים, כמו גם ליונים, יונים אבלות ועורבים.

3. אין להשתמש במזין קרקע או לפזר זרעים על הקרקע עבור הציפורים. להקות של מסננים פולשניות מוצאות את זה שאין לעמוד בפניו. כמו כן, הקפידו לגרוף את כל הדברים הנופלים ממזיני הציפורים על בסיס קבוע כדי שלא יצטברו.

4. השתמשו בגרעיני חמנייה פסים אפורים. לחשמלים במיוחד מקורים רכים יותר ואי אפשר להסיר את הקליפות הקשות החיצוניות של זרעים אלה. כמו כן, אין להשתמש בתירס סדוק או דוחן, שהם המועדפים על כל החזירים המאכילים.

5. אם מזינות הסבכות שלך הן ה-entree du jour, נסה להשתמש במזינות הסוויטות החכם ההפוכות. אף אחד מחזירי ההאכלה לא יכול להבין איך להיצמד אליהם ולצרוב, כשהם הפוך.

6. שימוש במזינים בסגנון צינור יגביל את מספר הציפורים המסוגלות להשתמש בהן בו זמנית. זה עשוי להיות מתסכל מספיק כדי לשלוח את האוכלים הגדולים שלך כמו דרורי בית ויונים אבלות לדרכם.

7. מזינים שנסגרים כאשר נוחתים עליהם ציפורים גדולות וכבדות יותר או סנאים יכולים לסכל הרבה ציפורים גדולות בבת אחת. עם זאת, סנאים בסופו של דבר יבינו כיצד לעקוף את המוט ויוכלו לסעוד בשעות הפנאי שלהם. כמו כל מזיקים, הם חכמים, עקשנים ומתמשכים. זה המפתח להצלחה של סנאי!

נסה אחת או את כל התרופות הללו כדי לראות מה עובד על מאכיל הציפורים הספציפי שלך 'ריק' יותר. גם אם תצטרך להעסיק יותר מאחד, יהיה שווה לשמור את רוב הזרעים היקרים שלך עבור ציפורי השיר היפות.

מצד שני, גרקל, שחורים וזרזירים אוכלים המון זבובים. הם מתמוגגים מכל דבר, החל מהזבוב בעל הבקבוק הכחול ועד זבוב הבית הנפוץ. הם אוהבים מאוד עש צועני וגם את הזחלים שלהם.

למרות שהן בעיה מרכזית בהאכלת ציפורים, אני חייב לומר שאני אוהב את הנוצות הסגולות והכחולות הססגניות של הזרזירים, עם כל הכתמים הלבנים הקטנים האלה שנראים כמו כוכבים בשמי לילה. זרזירים קשורים קשר הדוק לציפורי מיינה, והם מחקים מוכשרים מאוד. הם יכולים לחקות בני אדם כמו גם ציפורים אחרות.

כל חזירי מאכיל הציפורים הללו נטרפים על ידי נצים, ינשופים ובזים. אז אם יש לכם נץ שכונתי שמסייר, רוב הסיכויים שציפורי המזיקים האלה לא ירוקנו את המזינים שלכם להרבה זמן!

About admin

Check Also

האם ידעת שקוקטיילים וכל שאר הציפורים מקיאות?

עד כמה שהקאות לא נעימות, זו עובדת חיים. קוקטייל חיית המחמד שלי חלה בבטן בשבוע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.