היסודות של אקוופוניקה – אילו דגים הם הטובים ביותר?

דגים הם מה שהופך את הגינון האקוופוני לכל כך ייחודי. הדגים מספקים פסולת המהווה מקור מזון אורגני לצמחים. כאשר אתה מתקין את המערכת שלך, יש כמה דברים שאתה צריך לקחת בחשבון כאשר אתה בוחר באיזה דגים תשתמש.

1. האקלים משחק חלק בבחירת הדגים שלך. יש דגים ששורדים במזג אוויר קר, ויש כאלה שלא. לפני שאתה קונה את הדגים שלך וודא שהם יכולים לשרוד באקלים שאתה חי בו.

2. יש דגים שהם חברתיים ואחרים לא. הקפידו לבחור דגים שמסתדרים.

3. בחרו דג עמיד ועמיד בכל סביבה.

4. אל תבחרו דג שיגדל מהמערכת שאתם בונים!

הדגים הנפוצים ביותר בשימוש במערכות אקוופוניות הם:

1. אמנון. זהו הדג הנפוץ ביותר בשימוש על ידי אלה שמתכננים גם לאכול את הדגים שלהם. אמנון הוא דג מים חמים, אז האקלים הוא שיקול. לפני שתחליט על אמנון, אשר עם הדגים והציד המקומיים שלך שאתה יכול לגדל אותם באזור שלך.

2. פורל. פורל הוא דג נפוץ נוסף המשמש במערכות אקוופוניקה. פורל הוא דג מים קרים ויש לקחת זאת בחשבון כאשר מחליטים אילו צמחים לגדל. פורל נוטה לגדול מהר, אז זהו דג טוב לקטיף אם אתם מחפשים מקור מזון.

3. דגי זהב הם הדג הנפוץ ביותר למערכות אקוופוניות. אלה דגים לבביים ומסוגלים לעמוד ברוב הסביבות. דגי זהב מייצרים הרבה חומרי פסולת וזה בדיוק מה שאתה רוצה עבור מערכת האקוופוניקה שלך. הם עשויים גם להתרבות אם תספק את הסביבה הנכונה.

4. קוי. קוי הם יפים ויוסיפו הרבה יופי למערכת שלך. יש להם תוחלת חיים ארוכה, והם קלים להשגה ברוב המדינות. הם גם מייצרים הרבה פסולת, הדרושה לצמיחת הצמחים שלך. מבחינה טכנית הם אכילים, אבל מאוד גרמיים ולא טעימים במיוחד, אז קחו את זה בחשבון.

יש כל כך הרבה דגים שאתה יכול להשתמש במערכת האקוופוניקה שלך, אתה באמת יכול להתאים אותו בדיוק למה שאתה רוצה. לפני שמתמקמים על דג מסוים אחד ודא שאתה זוכר כמה הנחיות פשוטות.

הדגים שתבחרו חייבים להיות מסוגלים לשרוד באקלים שבו אתם חיים. אל תבחר דג מים חמים אם אתה גר במקום קר במשך רוב ימות השנה. כמו כן, שקול כמה גדול הדג יגדל, וודא שיש לך מספיק מקום עבורו.

About admin

Check Also

לאיזה דג יש יותר שומני אומגה 3 מאשר סלמון?

אתה יכול לצלות אותו, לעשן אותו, לשפוך אותו או לרפא אותו, אבל הדג הזה הופך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.