היתרון של מזינות ציפורים בצינור

כמה מזכרונות הילדות היפים ביותר הם גילוי הציפורים המקננות בחצר האחורית שלנו. האכלת הציפורים בחצרות האחוריות שלנו היא הדרך הקלה ביותר ליהנות מעולם החיים הפראיים. אנשים בגילאים שונים יכולים ליהנות לעשות זאת.

זה לא משנה אם אתה גר בפרברים או שוכר דירה. אתה יכול בקלות לשמוע את ציוץ הציפורים המגיעות מהחלונות או מהחצר האחורית שלך. הציוצים האלה יכולים אפילו ליצור מוזיקה באוזניים שלנו. החיים בוודאי יהיו משעממים בלי ציפורים.

צפייה בציפורים היא אחד הבילויים הנוחים ביותר. אתה לא צריך לשלם אפילו שקל רק כדי ליהנות מזה. כל מה שתצטרכו זה חתיכת שאריות מזון וקצת מים כדי להאכיל את הציפורים.

הרבה מאכילי ציפורים זמינים כעת בשוק. יש את מזין הפלטפורמה, מזין הופר וגם מזין ציפורים צינור. לכל מזין יתרונות משלו. כל אחד מהם גם מושך סוגים שונים של ציפורים.

מאכילי הציפורים בצינור הם ארוכים וצורתם גלילית. יש לו גם מוטות על יציאות ההזנה שלו. זהו אחד ממזיני הציפורים הפופולריים ביותר והם מגיעים בדרך כלל בדגמי מגש הפוך או זרעים.

מאכילי הציפורים בדרך כלל מרתיעים חיות מתחרות כמו הסנאים. המושבים בנמלי ההאכלה מרתיעים גם את הציפורים הגדולות לאכול את זרעי הציפורים.

מאכילי צינורות מושכים אליו ציפורים כמו עציצות, דגניים, נקרים, חוחיות ואגוזים. הקפד לוודא שאין שטח מת אשר תופס את החלק התחתון של המזין. הזרעים עלולים להירקב שם מה שעלול לגרום למחלות לציפורים.

אתה יכול להתחיל בבחירת מיקום שבו די קל להגיע ולהגיע אליו. הסיבה לכך היא שכאשר מזג האוויר נעשה גרוע, וזה גם זמן שבו ציפורים זקוקות להרבה מזון שהם יכולים להשיג, יהיה הרבה יותר טוב אם המזון הוא מקום שקל להגיע אליו.

נסה לבחור מיקום שבו הגללים של קונכיות זרעי הציפורים לא יהוו בעיה גדולה מדי בעת ניקויו. מקם את המזין שלך במקום שבו סנאים לא יוכלו להגיע אליו גם כן. הסנאים הם אחד המתחרים האולטימטיביים של הציפורים בכל הנוגע לזרעי ציפורים. לעתים קרובות הם אפילו מפחידים את הציפורים כך שהם פשוט יהיו הנהנים היחידים מכך.

אתה יכול לתלות את מזין הציפורים שלך מענף של עץ חזק או להרכיב אותו באמצעות מוט. נסה לשים כמה בלבולים מסביב כדי למנוע חדירות של בעלי חיים אחרים. אל תסתיר יתר על המידה את המזון שלך רק בגלל שאתה נמנע מהסנאים כדי לראות אותו. הנקודה העיקרית שלך כאן היא בעצם להעריך את הצפייה בציפורים שאוכלות.

אם אי פעם תראה סנאים בשכונה שלך, זה יהיה בטוח אם תניח שהם יפלשו למאכיל שלך בכל זמן נתון. אז בחרו את המקום בחוכמה. אתה יכול לתלות את המזין שלך בגובה שבו הם לא יכולים להגיע אליו.

כדאי גם להימנע ממזיני צינורות פלסטיק או עץ מכיוון שסנאים נוטים ללעוס את זה רק כדי לנגוס מזרעי הציפורים. בחר מזין צינורות מוגן רשת מתכת.

אז מהם המזונות הטובים ביותר להאכיל את הציפורים? זרעים הם האפשרות הטובה ביותר שלך. אל תנסה לבזבז כסף על רכישת שקית זרעי ציפורים מעורבת בסופר. הם אולי נראים טעימים עבור הציפורים אבל אז הנטייה היא שהם יבחרו את הזרעים הכי טעימים שעליו. אז במקום שציפורים יאכלו הכל, מה שיקרה הוא שהזרעים עם הכי פחות טעם פשוט יוזרקו לפסולת.

עדיף להציע סוג אחד של זרעים לכל מאכיל. אתה יכול לנסות זרעי חמניות שרוב חנויות החיות מציעות. תירס סדוק ובוטנים הם גם אפשרות טובה.

השורה התחתונה כאן היא שכל סוג של מזין הוא בדיוק אותו דבר. מה שחשוב הוא שאתה נהנה לצפות בציפורים אוכלות ובו בזמן להיות מסוגל להאכיל אותן הוא מתגמל מבחינה רוחנית. רק זכור את העצות והעצות הפשוטות כיצד להפוך את מזין הצינורות שלך לעמיד לסנאים. התחל לרכוש מאכיל ציפורים משלך כדי ליהנות מהאפקט הטיפולי של הצפייה בציפורים.

About admin

Check Also

האם ידעת שקוקטיילים וכל שאר הציפורים מקיאות?

עד כמה שהקאות לא נעימות, זו עובדת חיים. קוקטייל חיית המחמד שלי חלה בבטן בשבוע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.