היתרונות של מכונת איטום בקבוקי אינדוקציה

תפקידה של מכונת איטום אינדוקציה הוא לייצר פקקים המשמשים למניעת כל דליפה של תכולה מבקבוקי פלסטיק וזכוכית. הפקק מסופק עם ריפוד נייר כסף המוכנס בתוכו, והבקבוק ממולא ומכסה בפעולות האריזה. הבקבוק המכוסה עובר מתחת לגל האלקטרומגנטי, הנפלט על ידי מכונת איטום מכסה אינדוקציה.

התהליך שבו זה עובד הוא פשוט מאוד: מצב בתדר גבוה המושרה על ידי ראש איטום מחמם רק את ציפוי נייר הכסף. לאחר מכן הוא חודר את המכסה ושכבת נייר החום ממיסה במהירות ציפוי פולימרי שיוצר אטימה הרמטית עם שפת הבקבוק. חלק מיישומי האריזה התכופים של מכונת איטום כובע אינדוקציה כוללים אטמים פנימיים לקטשופ, התענגות, מים, חלב, מיץ, רוטב ברביקיו, חרדל, סמים, קרם קפה וכו'.

לסילר כובע אינדוקציה יש הרבה יתרונות: הוא מונע דליפות במהלך הטיפול והאחסון, מונע מהאוויר להיכנס לתוך הבקבוק, משפר את חיי המדף של המוצרים ומשפר את שביעות רצון הלקוחות. הדרכים שבהן נעשה שימוש בפקקי בקבוקים לאיטום הפתחים מגוונים. עבור בקבוקי זכוכית משתמשים בחתיכת מתכת עגולה קטנה עם גיבויים מפלסטיק, בעוד שבקבוקי פלסטיק משתמשים בפקק פלסטיק.

הַשׁרָאָה מכונות איטום בקבוקים מיוצרים על ידי מספר חברות. בגלל זה יש לנו פקקי בקבוקים בצבעים ועיצובים שונים. לעתים קרובות הם מעוטרים בצבעוניות עם הלוגו של מותג המשקה. ככלל, פקקי בקבוקי פלסטיק עשויים מסוגים שונים של פלסטיק שעשויים להיות מסוג הפלסטיק המשמש בבקבוק עצמו. כובעים אלה עשויים שלא להיות ניתנים למיחזור.

מכונת סילר מכסה אינדוקציה מתוחכמת יכולה לעזור לך לבצע את המכסה בדרכים שונות ולסוגים שונים של בקבוקים. אתה יכול להשתמש בהם כדי לאטום בקבוקי שמפניה עם פקקים, פקקי אלומיניום. אתה יכול להשיג מכונות אלה במחירים תחרותיים לאחר מחקר שוק טוב והשוואת מחירים.

About admin

Check Also

כיצד מיכלי נוזלים בתפזורת גמישים יכולים לחסוך לעסק שלך כסף

זו עובדה די ידועה שלמשלוח כמויות גדולות של נוזלים אין הרבה מגוון. בדרך כלל ישנה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.