היתרונות של ESS-13 מעל ספינות PVC לאיטום בריכות ואגמים

במאמר זה, אני דן ביתרונות העיקריים של שימוש באיטום הקרקע הסביבתי הקנייני (ESS-13) על פני כיסויי בריכות PVC לאיטום בריכות ואגמים.

תוצאות קבועות

כאשר נעשה שימוש ב-ESS-13, התוצאות הן מיידיות. המוצר נקשר עם האדמה ברמה מולקולרית, וכתוצאה מכך אטימה קבועה. מצבים אלו מאפשרים להתרחש תהליך הריפוי הטבעי. בגלל זה, ESS-13 היא מערכת הבטנה היחידה שבאמת משתפרת עם הזמן. בעיה אחת עם משטחי בריכה PVC, לעומת זאת, היא שהם מתקלקלים עם הזמן וייתכן שצריך לתקן או להחליף.

בתחילת שנות ה-70 בטמפה, אריזונה, התקנו את ESS-13 בפרויקט של אגם משנה של 50 דונם. עד היום, האגם הזה עדיין מחזיק מים בצורה מושלמת. בערך באותו זמן, אגמים רבים אחרים במטרופולין פיניקס נבנו באמצעות ספינות PVC, ולמרבה הצער רוב הספינות הללו נכשלו מאז.

תוצאות מובטחות

כל יישומי ESS-13 מגיעים עם אחריות. זהו יתרון משמעותי על פני ספינות PVC, שכן ספינות PVC מובטחות בדרך כלל מפני פגמי ייצור בלבד. זה לא מתייחס לעובדה שכיסויי PVC (באופי החומר) מתפוררים ומתקלקלים עם הזמן. ESS-13 אינו רגיש לקרני UV, תשתית לא אחידה, קריעה, מתיחה או גורמים אחרים שהם בעייתיים מטבעם עבור ספינות PVC. ESS-13 היא מערכת אניות מוכחת שנבדקה בתנאים הקשים ביותר ברחבי ארצות הברית, קנדה, אירופה וחלקים באסיה.

השילוב של יישום ESS-13 Waterborne באחריות שלנו מאפשר ללקוח שלנו לנצל את האחריות שלנו מבלי לנקז את הבריכה או האגם שלו. זהו יתרון מובהק כאשר המים הם בעלי ערך או נדירים.

חיסכון עלויות

בממוצע, ESS-13 יחסוך ללקוחות 25% או יותר בעלויות בנייה/התקנה בעת איטום בריכות ואגמים; והחיסכון גדל עם הזמן. עלות מחזור החיים הכוללת של ESS-13 נמוכה משמעותית מכיוון שבניגוד לביפויי PVC, ESS-13 הוא קבוע. ESS-13 לא יתקלקל עם הזמן; האנייה שלנו עמידה יותר מכיוון ש-ESS-13 אינו נוטה לדקירות על ידי בעלי חיים, ציוד וכו'. ניתן למקם חומרי גידול לדגים, תכונות סלע או מערכות אוורור ישירות על גבי ה-ESS-13 באמצעות ציוד בנייה סטנדרטי ללא חשש לספינות. נֵזֶק.

בקרת איכות באתר

כאשר נעשה שימוש ב-ESS-13 ביישום יבש, נציג בקרת חלחול נמצא במקום במהלך כל תהליך ההתקנה כדי להבטיח שמערכת הבטנה מותקנת כהלכה. בקרת איכות זו ניתנת ללא עלות נוספת ומאפשרת בקרת חלחול להבטיח את התוצאות. על ידי עבודה ישירה עם הקבלן, הבעלים והמהנדסים, ניתן להבטיח שהתוצאות הסופיות עומדות בכל הציפיות או עולות עליהן. באופן כללי, ייצוג טכני באתר אינו זמין עם ספינות PVC.

קלות היישום

אחד היתרונות המובהקים של ESS-13 על פני ציפוי בריכות PVC באיטום בריכות ואגמים הוא קלות היישום. מכיוון ש-ESS-13 מיושם באמצעות ציוד העברת עפר סטנדרטי, הוא אינו מצריך שימוש בקבלן מיוחד. קבלן החפירה במקום יכול לבצע את ההתקנה עם צוות קטן בלבד. ESS-13 הרבה יותר סלחן גם בתנאי מזג אוויר קשים. התקנת משטח PVC, לעומת זאת, דורשת מיומנות ומומחיות בתהליך ההתקנה וכרוכה בשימוש של אנשים רבים.

ESS-13 נשלח בתופים של 55 ליטרים או 275 ליטרים, מה שהופך את ההובלה והטיפול במוצר להרבה יותר פשוטים מאשר עם תפקידים כבדים ארוכים של חומר תוחם PVC.

אחת הפניות הנפוצות ביותר שלנו היא מבעלי בריכות ואגמים שכיסויי ה-PVC שלהם כשלו. הייתה לנו הצלחה אדירה באיטום הבריכות הללו עם יישום ESS-13 Waterborne. במקרים מסוימים, נאלצנו להסיר לחלוטין את ריפוד בריכת ה-PVC ולהחליף אותו במערכת ציפוי אדמה ESS-13. עם ESS-13 תוכלו להגיע לתוצאות מעולות, קבועות ומובטחות, ובחסכון ניכר על פני ספינות PVC.

About admin

Check Also

איך לזהות בית מרקחת קנדי ​​מורשה מבית מרקחת אינטרנטי מזויף

יש חשש גובר לגבי בתי מרקחת באינטרנט מזויפים. למעשה, הגידול במספר אתרי בתי המרקחת המזויפים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.