הכנסת ציפורים לחיות מחמד לחייך – העלויות שאתה צריך להיות מודע אליהן

אם הצקשוקה או הצ'יפ-צ'יפ של קבוצה חמודה של ציפורי מחמד נראים כמו בדיוק הדבר להחיות את הבית שלך, זה די מובן שתתהה כיצד תוכל לנהל את כל זה. תוכים, למשל, יחיו לרוב בשבי במשך שנים רבות. השגת קבוצה של ציפורים לחיות מחמד כדי להחיות את הבית שלך עשויה להיות מחווה נפלאה; אבל יש עלויות אמיתיות שנלוות לקנייה ותחזוקה של ציפורים לחיות מחמד. אם תחליטו להשיג ציפורים לחיות מחמד, סביר להניח שתרגישו הרבה יותר טוב לגבי ההחלטה שלכם אם תוודאו שלא יהיו הפתעות לאחר שתעשו את הקפיצה. בואו ניכנס לסוג ההוצאות שתצטרכו לעמוד בהן כשתיכנסו ותכניסו ציפורים לחייכם.

ציפורים לא באות בחינם כמו חתול או גור. עלות הרכישה שלהם יכולה להשתנות מאוד בהתאם לגזע שתבחר. אתה יכול אפילו לגלות שהעלות של קניית ציפור יכולה להשתנות מאוד בהתאם למקום שבו אתה קונה אותה. המקום הזול ביותר למצוא בו את רוב הציפורים הוא בדרך כלל בחנות לחיות מחמד. קנייה אצל מגדל, למרות שהיא כנראה יכולה לתת לך הרבה יותר מבחירה, יכולה בדרך כלל להיות יקרה יותר. בקנייה ממגדל, הציפור מגיעה מתועדת כראוי לגבי אילן היוחסין שלה, ובדרך כלל היא במצב בריאותי הרבה יותר טוב. אמנם תשלמו יותר על השירות הזה, אבל מי לא ישלם על ציפור שיכולה להיות במצב הרבה יותר בריא?

אנחנו בדרך כלל לא חושבים על הדרך שבה אנחנו מגדירים את הטמפרטורה בבתים שלנו. בחורף, כדי לחסוך בעלויות החימום, אנו עשויים להצטייד בכמה בגדי חורף ולהנמיך את התרמוסטט. בקיץ קל להתפשט למינימום ולהגביר את התרמוסטט במזגן. אתה לא באמת יכול לעשות את כל זה בחדר שבו חיה ציפור. הטמפרטורה בחדר צריכה להיות קבועה – ציפור בשבי לא יכולה להגן על עצמה כמו שהיא עשויה בחוץ. תצטרך לשמור בקפידה על מצבם של ציפורי המחמד שלך ולוודא שהתרמוסטט עוקב אחר הנוחות שלהם ולא שלך.

לרוב הבעלים של ציפורי מחמד יש וטרינר מועדף שיבקר מספר פעמים בשנה כדי לוודא שהכל בסדר. סביר להניח שתצטרך לשאול בכמה מגדלים וחנויות לחיות מחמד ואפילו להיכנס לאינטרנט כדי לברר על הווטרינרים הטובים ביותר שאתה יכול לחשוב עליהם. לפעמים, אולי יש להם יותר בראש מאשר ביקור בריאות בלבד. אם ציפור חולה, בדיקות ותרופות עלולות להסתיים בלא מעט. בהחלט תפריש כספים להוצאות שצפויות להופיע. אם כי מתוכנן היטב, החיים עם ציפורי המחמד החדשות שלך יכולים להיות גן עדן אמיתי.

About admin

Check Also

האם ידעת שקוקטיילים וכל שאר הציפורים מקיאות?

עד כמה שהקאות לא נעימות, זו עובדת חיים. קוקטייל חיית המחמד שלי חלה בבטן בשבוע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.