המיקום האופטימלי של בתי ציפורים מסביב לגינה שלך

המיקום האופטימלי של בתי הציפורים שלך תלוי בפריסה של החצר או הגנים שלך. בתי ציפורים צריכים להיות ממוקמים לפחות 25 עד 30 רגל זה מזה. ציפורים אוהבות את הפרטיות שלהן וחלקן טריטוריאליות. זה מונע מריבות בין השכנים. עדיף להתמודד עם הכניסה לבית הציפורים שלך הרחק מהרוחות השוררות. כאן באפסטייט ניו יורק הסערות שלי מגיעות מצפון וממערב. אז אני ממקם את בתי הציפורים שלי מול דרום מזרח. זה מגן על התינוקות מפני גשם, רוח או סופות שלג של סוף האביב. הפונה לחורי הכניסה יותר לכיוון מזרח גם מגן על תינוקות מהתחממות יתר בימי אביב חמים מאוד.

אם הגינה או החצר שלך מוקפת על ידי אזור מיוער או שיחי, אז זה בדיוק המקום שבו אתה צריך למקם את מוטות בית הציפורים שלך. כמה ציפורים קטנות יותר כמו ציצינים וגוזלנים מעדיפים סוג זה של מיקום. אם תחליטו לתלות את בית הציפורים שלכם מענף עץ, הקפידו מאוד שתשתמשו גם בבפל מסוג כיפה לתלייה מעליו. זה יעזור להרתיע יצורים שאחרת היו מטפסים במורד הענף ופושטים על קן הציפור. זהו צעד חשוב מאוד כדי למזער את הסכנות לגוזלים ולציפורים בחצר האחורית שלך.

אם אתה מתקין את בית הציפורים שלך על עמוד, שזו הבחירה הבטוחה ביותר לציפורים, הקפד למקם מגן צילינדר על המוט שלך כדי למנוע מהדביבונים וטורפים מטפסים אחרים לבזוז את הקן. תינוקות רגישים לכל מיני סכנות, כך שכל דבר שתוכל לעשות כדי למזער אותם יעזור מאוד.

גיליתי שהעמודים הטובים ביותר מגיעים ממחלקת החשמל בחנות הקופסאות הגדולות הקרובות ביותר לחומרי בניין. הם זמינים באורכים ארוכים, הם לא יקרים, יציבים מאוד והמתכת המגולוונת מחזיקה מעמד לאורך זמן בכל מיני מזג אוויר. קצה אחד של צינור זה יהיה מושחל כך שהפרזול בגודל הנכון, שנמצא גם במחלקת החשמל, יתברג ישירות לחלק העליון של המוט. האביזר צריך להיות אוגן מתכת שטוח מושחל עם חורי ברגים. השתמש בברגי עץ כדי לחבר את האוגן לתחתית בית הציפור שלך. סובב את כל המכלול לתוך קצה ההברגה של המוט ואתה מוכן.

תצטרך לחפור בור בעומק של לפחות 2 עד 3 מטרים, או כל דבר שיוביל אותך מתחת לקו הכפור באזור שלך, כדי להכיל את העמוד החדש שלך ואת בית הציפורים. אם תכניס אותו לרדוד מדי, המוט שלך יזוז ויזוז עם הקפאה והפשרה. תגמור עם בית ציפורים בעל עיניים זין! אז קנה אורך צינור ארוך ככל שאתה צריך עבור הציפור שאתה מנסה למשוך (ראה למטה) בתוספת העומק. שימו לב שעבור כמה ציפורים שמקננות גבוה יותר תצטרכו לחבר יותר ממוט אחד כדי להשיג את האורך הנכון. ועם המוט הגבוה אולי כדאי לחבר חבלים או חוטים לעוגנים (כפי שהייתם עושים עם מוטות אוהל) כדי להחזיק אותו יציב בזמן שהצמנט מתקבע.

השתמשתי במפלס טורפדו קטן כדי לוודא שהמוט עומד ישר לפני שהוספתי כמה אבנים גדולות לתמיכה. אחר כך ערבבתי מעט מלט עמיד (גם מחנות לחומרי בניין) ומילאתי ​​את החור. זכור לבדוק שוב את המפלס לפני שהצמנט מתקבע ולבצע התאמות אחרונות. עכשיו, שבו אחורה וחכו שהציפור הראשונה שלכם תמצא אותה. היו סבלניים, הם ימצאו את זה!

לגבי הציפורים שאתה מנסה למשוך, תצטרך לעלות את בית הציפורים שלך בגובה של בין 4 ל-15 רגל עבור גוזלים. אגוזים, נקרים פלומתיים, קציצות, סנוניות עצים וסנוניות סיגליות, ולוכדי זבובים מעדיפים לקנן בין 5 ל-15 מטרים מהאדמה.

שריקות אוהבות להיות בגובה של 5 עד 10 רגל, בעוד שרפרנים פרוטונוטריים אוהבים את בתיהם מגובה של 4 עד 8 רגל מעל פני הקרקע. אם אתה רוצה למשוך הבלחות נפוצות או צפוניות, אתה צריך לעלות את בית הציפורים שלהם מגובה של 6 עד 20 רגל. מרטינים סגולים מעדיפים 10 עד 15 רגל, נקרים ערומים נוחים בסביבות 15 עד 20 רגל; וינשופי צווחה, וקסטרלים אוהבים את הגבהים הגבוהים ב-10 עד 30 רגל.

תוכלו לרצות נקר אדום ראש, נקר אדום כרס וברווזי עץ עם בית רכוב בגובה 10 עד 20 רגל. עם זאת, נקרים שעירים זקוקים לבית שנע בין 8 ל-20 מטרים מעל פני הקרקע. חוחי הבית ישתמשו בבית ציפורים שגובהו 8 עד 12 רגל.

רובינים, סנוניות אסם ופוביות מעדיפים לקנן על במה או מדף שיש להם לפחות צד אחד פתוח. התקן את הפלטפורמה עבור סנוניות אסם ופוביות בגובה 8 עד 12 רגל, עבור רובין 6 עד 15 רגל.

כחולי ציפורים מעדיפים שטח פתוח, כמו אחו או שדה. הם אוהבים עמודי גדר, אז בתי הציפורים שלהם צריכים להיות בגובה של 4 עד 6 רגל מהקרקע, מותקן על עמוד או יתד מתכת לגינה.

ציפורים מסוימות, כמו נקרים פלומתיים וגרמניים, ישתמשו בבית ציפורים המותקן באזור מוגן בביתכם. יש לי בית ציפורים מחובר למוסך מתחת לתלייה. גם קציצות וגם נקר פלומתי השתמשו בבית הזה בכמה הזדמנויות.

והיה לי פובי להשתמש בפיתול של הצינור שלי בצורת ריבוע בחלק האחורי של הבית, שגם הוא היה מתחת לתליה, כדי לבנות את הקן שלו שנה אחר שנה. הקן החדש נבנה על גבי הקן הישן בכל פעם, עד שהוא לא יכול היה להיכנס יותר מתחת לתליה! זה היה ממוקם בפינה הצפון מערבית במרחק של כ-12 רגל מהקרקע.

רוב הציפורים מעדיפות אזור קינון שיש לו מעט כיסוי בקרבת מקום. להיות באמצע שום מקום, אלא אם כן אתה כחול-ציפור, לא יתאים לרוב הציפורים, וכנראה שהם לא יאכלסו את בית הציפורים. עקוב אחר ההנחיות הכלליות הללו למיקום מיטבי של בתי ציפורים סביב הגינה והחצר שלך, ואתה אמור להצליח למשוך ולהגן על ציפורים בחצר האחורית שלך. אני מברך על המחויבות והמאמצים שלך לעזור לציפורים בחצר האחורית שלנו לפרוח.

About admin

Check Also

האם ידעת שקוקטיילים וכל שאר הציפורים מקיאות?

עד כמה שהקאות לא נעימות, זו עובדת חיים. קוקטייל חיית המחמד שלי חלה בבטן בשבוע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.