התנהגות חתול סיאמי – שובב להפליא?

לדיסני היה כמובן חוסר אמון בהתנהגות החתול הסיאמי! הסיאמיים השובבים והמרושעים ב-Lady and the Tramp הם לא הדמויות הנעימות ביותר.

וזוכרים את אויב לוחם החתולים הסיאמיים הערמומי בספר החתולים המעשיים של TS אליוט?

עם זאת, אל תיתן לזה לדחות אותך. הקריקטורות האלה אומרות יותר על הדאגות והדאגות הפוליטיות של זמנן מאשר על החתולים הסיאמיים הקטנים והחכמים הכמעט מושלמים שלנו.

אז מהי התנהגות חתולים סיאמיים ובמה היא שונה מזו של חתולים אחרים?

סיאמיים הם גזע ותיק מאוד ועם הזמן אנשים הבינו שההבדלים שלו לא נעצרים בסימנים יוצאי הדופן ובעיניים הכחולות שלהם. מבחינה פיזית הסיאמי הוא רזה יותר, מוארך יותר, עם פנים צרות יותר ורגליים ארוכות יותר מאשר רוב חתולי הבית.

כשזה מגיע להתנהגות הסיאמי הוא חתול מלא. סיאמי יכול להיות מאוד מאוד טוב וכן, די שובב (אני לא אגיד רע, אני אוהב את החתולים האלה).

חתולים סיאמיים יכולים להיות מאוד חכמים ומתמידים ויעשו כל מה שנדרש כדי לנסות לשלוט ברוח ולעשות את דרכם. הם ינסו די קשה לשלוט גם בך אז תיזהר. סיאמי מפונק היא לא תמיד חברה טובה.

בניגוד לרוב החתולים הם יכולים להיות די מגושמים, אם כי רבים יטענו שזה נעשה בכוונה כדי לשים לב. זה בהחלט עובד. ההתנהגות השובבה הזו היא הגרועה ביותר סביב זמן האכלה – או לפחות כשהדברים הסיאמיים שלך זה זמן האכלה.

כפי שאתה יכול לראות, הסיאמי אינו סיגלית מתכווצת ואולי אינו החתול המושלם עבור כל האנשים. מצד שני, ההתנהגות השובבה שלו מאוזנת באופי מאוד אוהב ורובם רק רוצים להתכרבל עם האדם המיוחד שבחרו. האיזון נגד השובבות הוא "חוש ההומור" של הסיאמיים – זה נכון, הם יכולים להצחיק אותך בקלות עם התעלולים שלהם, כישורי הדדוקציה שלהם, המאמץ שלהם לצפות אותך, והקנאה הקיצונית והבלתי ייאמן שלהם.

ברגע שהיה לך אחד, אתה פשוט לא יכול לדמיין בית בלי סיאמי בבית.

About admin

Check Also

התקני מעקב לחיות מחמד מובילים לכלבים וחתולים

האם אתה מפחד לאבד את חיית המחמד שלך? האם אתה חושש לסכן את בריאותם? כל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.