התקנת מחסומי נזילה על הגג החדש שלך

שעון מזג אוויר או מחסומי דליפה של StormGuard.

השתמש ב-Weather Watch או ב- StormGuard Leak Barriers. Weather Watch Leak Barriers מציע את התכונות הללו…משטח מינרלי למשיכה טובה יותר, פיברגלס מחוזק לתוספת חוזק, 1.5 ריבועים או 2.0 ריבועים לכל גליל, סרט שחרור אחורי מפוצל אשר מאפשר התקנה קלה יותר, Weather Watch Barrier שניתן למקם מחדש נועד כדי להיות מוצב במקום ומקומו מחדש במידת הצורך, סביר להניח שהוא יידבק בעצמו, הוא משתמש בדבק שהשתחרר בזמן שמפחית טרדות אם החומר מתקפל על עצמו במהלך ההתקנה, אוטם כמעט לכל משטח, אוטם לכל האזורים הקריטיים, אוטם מסמרים, סיכות ואטמים לצינורות האוורור של האינסטלציה.

מחסום הדליפה של StormGuard כולל אחיזה טובה במשטח סרט חום, הוא מחוזק פיברגלס לחוזק נוסף, 2.0 ריבועים לכל גליל, סרט שחרור אחורי מפוצל שמקל על ההתקנה, כמובן שניתן למקם אותו מחדש במידת הצורך. ובגלל שהוא אטום את עצמו למשטחים רבים ושונים, עסקאות לגג, מסמרים, סיכות וצינורות אוורור גגות.

אור שמש ישיר: עובדה חשובה
מחסומי דליפה אינם מיועדים להחזיק באור שמש ישיר לכל פרקי זמן ארוכים. לעולם אין להתקין מחסומי דליפה של Weather Watch או StormGuard אם החשיפה עלולה לחרוג מ-60 יום.

מיקומי מחסום דליפות
יש להתקין מחסומי נזילה על המרזבים כדי לתת הגנה מפני גשמים מונעי רוח וסכרי קרח, בכל העמקים, ברוחב מלא של 36 אינץ' לכל אורך העמק, מסביב לכל צינורות האוורור של האינסטלציה, חתך מרובע בגודל 20 אינץ' מיושם חזק על הצינור , מסביב למעונות להגנה נוספת מתחת לאזורים המהבהבים, מסביב לכל הארובות להגנה מפני מקורות דליפה כלשהם, באזורי מעבר בשיפוע הגג כאשר שיפוע גג זורם לפסולת נמוכה יותר, קיימת סכנה של מים בריכות, מסביב לצוהר לאיטום מחוץ לאזורים קריטיים שעלולים לדלוף, ובקצוות המגרפה, הירכיים והרכסים מפני הגנה מפני גשם המונע מרוח.

בעת התקנת מחסומי דליפה של GAF-Elk על המרזבים, התקן בכל מקום בו יש איום של עומס שלג, רוב חוקי הבנייה דורשים התקנת מחסומי נזילה על המרזבים, הרחיב את הגג עד לפחות 24" בתוך הקיר החם, ה"חם" קיר" הוא הקיר המוגמר הפנימי, יש צורך בשני נדבכים של 36 אינץ' על מבנה טיפוסי, מסלול שני על פני ראשון ב-3 אינץ' תוך שימוש בקצה הספוג כדי לשמור על ישר, וגלגול ידני למטרות הדבקה.

בעת התקנת מחסום נזילה על גבי קצה הטפטוף חתוך לאורכים של 10'-20' כך שיהיה קל יותר לטפל בו, בדוק את הסיפון, וודא שהוא נקי, יבש ונקי מפסולת, התקן את המרזב וזכור לחבר מחדש כל צינורות הלידר, התקן קצה טפטוף מתכת שאינו מחליד, אלומיניום או פלדה מגולוונת, מסמר כל 8"-10', התקן את מלוא הרוחב של הממברנה ושטוף אל קצה הטפטוף, גלגל אחורה את החצי העליון של הממברנה כדי להסיר שחרר את הסרט, אטום את הממברנה באמצעות רולר, מטעמי בטיחות, אחורה כל מסמר 18 אינץ' לאורך קצה הספוג, גלגל את החצי הקדמי התחתון כדי להסיר סרט שחרור, הסר סרט שחרור כדי להתקין לסיפון ולקצה הטפטוף, לאטום את הממברנה, שוב, באמצעות רולר.

הארך הקפות לפחות 6 אינץ' בכל תפרים, גלגל ביד את ההקפות הללו כדי לאטום. אין להשאיר את הממברנה חשופה יותר מ-60 יום כי היא לא מיועדת להיחשף לפרקי זמן ארוכים. ולכל מסלול נוסף, סיפון גג עמיד למים ההגנה צריכה להגיע לנקודה של 24 אינץ' בתוך קו הקיר הפנימי. אם יש צורך או נדרש מסלולים נוספים, הסיבוב העליון חייב להיות לפחות 3 אינץ' ולגלגל ביד למטרות הידבקות טובה.

About admin

Check Also

כיצד מיכלי נוזלים בתפזורת גמישים יכולים לחסוך לעסק שלך כסף

זו עובדה די ידועה שלמשלוח כמויות גדולות של נוזלים אין הרבה מגוון. בדרך כלל ישנה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.