זיהוי ציפורים באי ג'קיל – סוגי ציפורים ומאפיינים להצלחת צפייה בציפורים

האי ג'קיל הוא אחד מהאתרים המובילים של ג'ורג'יה לזיהוי ציפורים. מכיוון שהאי נמצא על הנתיב האטלנטי (והוא אחד מ-18 האתרים לאורך שביל הצפרות של החוף הקולוניאלי), מבקרים בו מגוון של מעופפים נוצות הנודדים, כמו ציפורי שלג, לאקלימים טובים יותר.

התקופות הטובות ביותר לזיהוי ציפורים בג'קיל הן עונות האביב והסתיו. זמן טוב במיוחד הוא באוקטובר, במהלך פסטיבל הצפרות והטבע באי ג'קיל.

איזה סוג ציפורים אתה יכול לראות באי ג'קיל? ישנם כמה מינים בולטים שפוקדים את האי או הופכים אותו לביתם. רשימה זו, על אף שאינה מקיפה, מספקת טיפים לזיהוי חלק מהמבקרים המכונפים של האי.

ציפורים משכשכות:

  1. חסידות עץ – ציפורי שכשוך גדולות אלו (חלק ממשפחת החסידות) הן לרוב לבנות, עם ראשים חומים ופנים שחורות. כאשר הציפורים הללו מעופפות, חפשו רצועה של שחור בקצה האחורי של כנפיהן. השטרים הארוכים, המעוקלים למטה, צהבהבים.
  2. Sandhill Cranes – תת-המין של פלורידה של העגור הזה נופל לפעמים באי ג'קיל. Sandhills הם ציפורים גבוהות וארוכות רגליים בצבע אפור בסך הכל, עם לחיים לבנות ומצח חשוף בצבע אדום. עגורים אלה מתבלבלים לפעמים עם האנפה הכחולה. לעומת זאת, עגורי Sandhill עפים עם צווארם ​​פרוש; אנפות עפות עם צווארן מעוקל לצורת "S".
  3. אנפות כחולות – עוד משכשך גדול, לאנפות יש נוצות בצבע צפחה, ירכיים חומות-אדמדמות וראשים לבנים המעוטרים בזוג פלומות שחורות ייחודיות שנגררות ממש מאחורי העיניים ועד לחלק האחורי של ראשן.
  4. אנפות – יש כמה סוגים שונים של אנפות, אבל רובן לבנות עם רגליים אפורות ושטרות כתומים.

ציפורי חוף:

  1. שחפים – כמה עשרות מינים מבקרים או חיים באי ג'קיל. הגדלים שלהם נעים בין בינוני לגדול. לרוב, יש להם נוצות לבנות ואפורות עם סימנים שחורים על הראש והכנפיים. שחפים אוהבים לבלות בחוף, ולפעמים שחפים נדירים יופיעו.
  2. צנרת – זהו סוג ציפורים בסכנת הכחדה. צנרת פלוברים הם בצבע חול, ובערך בגודל של דרורים. למבוגרים יש רגליים צהובות-כתומות, עם רצועות שחורות דמויות מצחייה על המצח הנמתחות מעין לעין. יש להם גם טבעות שחורות סביב הצוואר.

ציפורים אחרות:

  1. עיתונים – דורסים דמויי נץ, עיתונים גדלים באורך של כ-2'. הם חומים בפלג גופם העליון, ואפרפר בראש ובחלק התחתון. כנפיו של אוספרי שחורות, והן עוטות "מסכות" שחורות.
  2. נשרים קירחים – הציפורים המלכותיות הללו (הסמל הלאומי שלנו) נצפו מסביב לשביל, לאורך ג'קיל קריק וב-Raccoon Key. הם גדולים, עם גוף שחור, ראשים וצווארים לבנים, ומקור חזק, מעוקל, צהבהב-כתום.
  3. ציפורי שיר – כוללות את הוורבל הצהוב; קרדינלים; טנאג'רים; Grosbeaks; ציפורים לעגניות; ועוד רבים.

יש יותר מדי מינים מכדי להזכיר במאמר קצר. ההימור הטוב ביותר שלך לזיהוי נכון של ציפורים באי ג'קיל הוא להביא מדריך שטח טוב, כמו מדריך שטח של פיטרסון לציפורים של מזרח ומרכז צפון אמריקה.

תצטרך גם משקפת איכותית או משקפת איתור. מצלמה דיגיטלית טובה היא חובה, כמו גם יומן כדי לרשום את הציפורים שאתה מזהה.

זיהוי ציפורים קל באי ג'קיל, ותמיד יהיו לך הרבה נושאים מכונפים להתאמן עליהם. אבל אל תתעצבן – אתה לא יכול לקרוא לעצמך צפר אמיתי עד שתלמד לזהות ציפור לפי השירה שלה.

עם זאת, היכולת לתת שם לציפור שאתה מסתכל עליה מעניקה מימד חדש לגמרי לצפייה בציפורים. זה ישאיר אותך עם הרגשה גדולה של סיפוק והישג במשך שנים רבות.

About admin

Check Also

האם ידעת שקוקטיילים וכל שאר הציפורים מקיאות?

עד כמה שהקאות לא נעימות, זו עובדת חיים. קוקטייל חיית המחמד שלי חלה בבטן בשבוע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.