חברים לטנק סרטנים כחולים

אם יש לך סרטן כחול, אולי למדת בדרך הקשה שלא סתם דג ישן יעבוד במיכל דגים עם סרטנים. למצוא חברים לטנק סרטנים כחולים זה לא כל כך קשה לעשות, אבל אתה צריך לדעת אילו סוגי "חברים" החבר הכחול שלך יאהב.

מזינות תחתית ודגים איטיים

מאכילים תחתונים ודגים איטיים אינם יוצרים חברים טובים למיכל סרטנים כחולים. כפי שאתם בוודאי יודעים, סרטנים אוהבים דגים מכל הסוגים. זה אומר דגים חיים ודגים מתים כאחד. אז אם אתה שם דגים שנעים לאט במיכל, או דגים שניזונים בתחתית המיכל, הסיכוי שהדגים האלה ייאכלו הם די טובים.

חברי טנק שיעבדו

כפי שמתברר, יש דגים שאפשר להכניס למיכל דגים עם סרטנים כחולים ולשרוד. ובכן דגים שלפחות יהיה להם סיכוי הרבה יותר טוב לשרוד. סוגי דגים אלו הם כמובן ההיפך הגמור מהדגים שהוזכרו לעיל.

דגים שיכולים לעבוד במיכל דגים עם סרטנים כחולים הם דגים שיכולים לשחות מהר ו/או לשחות לכיוון החלק העליון של המיכל. לדוגמה, יש לי כריש זנב אדום במיכל 10 הליטר שלי. הוא שחיין מהיר ומסתדר די טוב עם הסרטנים.

יש לי גם דג גרזן. דגי גרזן עובדים נהדר במיכל עם סרטנים מכיוון שהם שוחים בחלק העליון של האקווריום. זה כמובן הופך אותם לחברים נהדרים לטנק סרטנים כחולים. שני סוגים נוספים של דגים שאולי תרצו לשקול הם דגיגים אדומים ורודים וחפצי קשת בענן; בין כמה אחרים.

פשוט תעשה את המחקר שלך כמו שאתה עושה עכשיו. יש הרבה דגים יפים שיכולים להתקיים יחד עם סרטנים כחולים. עם זאת, רק צפו לזה, יום אחד תתעוררו או תחזרו מהעבודה ואחד הדגים הקטנים האהובים עליכם יחסר… ותדעו בדיוק את מי להאשים. – היצור הכחול הקטן.

סרטנים אחרים

סרטנים אחרים יכולים להיות חברים טובים לטנק סרטנים כחולים. עם זאת, אתה רק צריך לוודא שהם מאותו המין.

סרטנים יכולים להיות טריטוריאליים. אז זה רעיון טוב מאוד שיהיה לך "מחבוא" או קישוט במיכל שלך עבור כל סרטנים. זה יכול להיות משהו פשוט כמו חתיכת צינור PVC או קישוט שנקנה בחנות.

באופן אישי, "מחבואים" מלאכותיים שנראים כמו יומנים עובדים מצוין. הם נותנים לסרטנים מקום לנבור. – והנבירה וההסתרה יהיו חשובות במיוחד כאשר סרטנים נושרים.

כאשר סרטנים נושרים, הם יהפכו לרכים. – ולמרבה הצער כשזה קורה, הם יכולים להפוך למטרה של סרטנים אחרים במיכל.

About admin

Check Also

לאיזה דג יש יותר שומני אומגה 3 מאשר סלמון?

אתה יכול לצלות אותו, לעשן אותו, לשפוך אותו או לרפא אותו, אבל הדג הזה הופך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.