חותמת שיאי נוער בטקסס

בטקסס, כמו מדינות רבות אחרות, אנשים עם רישומי נוער זכאים לסתום את הרישום הפלילי שלהם לנוער. תהליך זה דומה מאוד לתהליך של מחיקה או סגירת רישום עבור רישום פלילי רגיל.

על מנת להיות בעל רישום של נוער, אדם חייב להיות בין הגילאים 10 עד 17 כאשר הוא או היא נעצר, למעצר או הואשם בעבירה פלילית. אלה כוללים עבירות מחלקות A ו-B או כל אישום פשע. אדם עשוי להיות בעל עבר פלילי גם אם הוא או היא הואשם בעבירה מסוג C אם בית המשפט המשפטי או העירוני העביר את התיק לבית משפט לנוער.

רשומות אלו, למרות שהן בדרך כלל חסויות, עשויות לגשת לשוטרים, קציני שריף, תובעים, קציני כליאה ופקידים אחרים במשפט פלילי ונוער במדינת טקסס כמו גם במקומות אחרים. בנוסף, ייתכן שהרשומה עדיין תהיה זמינה למעסיקים פוטנציאליים, מוסדות חינוך, סוכנויות רישוי וסוכנויות אחרות שעלולות להיות חשובות. חשוב לציין כי רישומי טיפול לנוער, אותם רישומים הנוגעים לייעוץ, השמה וטיפול תרופתי, הם תמיד חסויים ונגישים רק למשתמשים מורשים.

סעיף 58.003 של קוד המשפחה של טקסס מאפשר אטימה של רישומי נוער. בדומה לרישום פלילי של מבוגרים, אדם בעל עבר קטינים שמקובל לאיטום יכול להגיש בקשה לאיטום רישום פלילי בנוער שלו. בקשה זו חייבת להיות מוגשת באותו מחוז בו התרחש ההליך הפלילי המקורי. לאחר חתימת רישום לנוער על ידי בית המשפט, הרישום מוסר ממאגר ההיסטוריה הפלילית.

בנוסף, סעיף 58.203 של קוד המשפחה של טקסס מאפשר הגבלת גישה לרישומים פליליים מסוימים באופן אוטומטי. לאחר העברתו לסעיף זה, מחלקת בטיחות הציבור של טקסס אינה רשאית לחשוף את קיומו של רישום הנוער או מידע כלשהו מהרשומה בתגובה לבירור מ:

1. סוכנות אכיפת חוק

2. סוכנות פלילית או נוער

3. כל אדם, סוכנות, ארגון או ישות

למעשה, חוק טקסס מחייב את המחזיק ברשומה של נוער מסוג זה לדווח שהרשומה אינה קיימת. אם פשע נופל תחת קטגוריה זו, האדם ששמו ברשומה של הנוער יכול לדווח לכל מי שמבקש שהוא או היא לא נעצר, הואשם או הורשע בשום פשע.

אם תרצה מידע נוסף על איטום רשומות או מחיקה, אנא בקר [http://dallasexpungementlawyer.com/expungement_in_dallas.aspx]. הצוות המנוסה ישמח לענות על כל שאלה שתהיה לכם הנוגעת לתהליך סגירת הרשומות.

About admin

Check Also

כיצד מיכלי נוזלים בתפזורת גמישים יכולים לחסוך לעסק שלך כסף

זו עובדה די ידועה שלמשלוח כמויות גדולות של נוזלים אין הרבה מגוון. בדרך כלל ישנה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.