חיות מחמד אקזוטיות – טיפול בחתולים גדולים ולא ביתיים

אוהבי חתולים עשויים לחשוב שהחוויה האולטימטיבית בחייהם עשויה להיות חתול גדול שאינו ביתי כחיית מחמד. הרעיון של חתול גדול מסוג זה או אחר עשוי להיראות מרתק, מפתה ואולי אפילו מועיל לבעל החיים, אך ישנם מספר שיקולים רציניים ביותר שיש לקחת בחשבון. כאן אנו מסתכלים על הנושאים העיקריים.

עֲלוּת

נתחיל מהפרקטיות בלבד – אחזקת חתול גדול היא יקרה ביותר. עצם קניית החתול היא נתח לא מבוטל של כסף כאשר בובקט עולה באזור 900 דולר, סרוול או קרקל בסביבות 1500-2000 דולר, גור נמר 2500 פאונד ואוצלוט עד 15,000 דולר. זה רק עבור ההוצאה הראשונית לבעל החיים עצמו ואינו מכסה אף אחת מההוצאות האחרות כמו דיור וכמובן את הגדולה – מזון.

בנוסף לעלות רכישת החיה, תצטרכו גם לקבל אישורים ממלכתיים ופדרליים שיכולים להיות יקרים, מסורבלים להשגה ויהיו צורך לחדש אותם, עם עלות הקשורה בכל פעם. אם ההיתרים אינם נכונים, ניתן לתפוס את בעל החיים שלך. כמו כן, לעתים קרובות תידרש להצטייד בביטוח אחריות מיוחד למקרה שהחתול יגרום נזק או נזק.

ארץ

למדינות רבות יש דרישות ספציפיות לגבי כמות הקרקע ומתקנים אחרים שאתה צריך לפני שאתה יכול לשקול להשיג חתול גדול. לרוב, מדובר בשטח של לפחות 5 דונם ולאדמה הזו חייבת להיות גדר היקפית של שמונה רגל מסביב. גם הקיר הזה לא יכול להיות חלק מכלוב אז אם אתה שומר אותם במתחם, זה צריך להיות בפנים ולהפריד לגדר המערכת. כמו כן, יש להצטייד בגג על השטח כדי למנוע את בריחתם.

טיפול וטרינר

נושא נוסף הוא מציאת וטרינר שמסוגל ומוכן לטפל בבעלי חיים מסוג זה ומי יהיה כוננות האם יש בעיה. רובם לא רוצים את הסיכון שהם עצמם או הצוות שלהם ייחשפו לילד החיה הזה. תזדקק לציוד שנקרא כלוב לחיצה שיכול להתמודד עם כל המשקל של החתול שלך וגודלם המלא כדי שאנשים יבדקו אותו אם יש בעיה ואלה יכולים לעלות בכל מקום עד 2000$ בלבד. לא רק זה אלא שהלוגיסטיקה של השגת חיה במשקל 800 פאונד לכל מקום תהיה כרוכה ככל הנראה במשאית מלגזה וכן ברכב הובלה משמעותי מאוד.

מזון

חתולים גדולים צריכים בשר והרבה ממנו. אין מזון מסחרי לחתולים גדולים שתמצאו בסופר, אז זה אומר למצוא קצב או ספק אחר שיוכל לספק את הצרכים שלכם. וחתולים אלו זקוקים לתזונה שלא ניתן לגוון מבלי לסכן את בריאותו הפיזית והנפשית של החתול. ההתמודדות עם כל הבשר הנא הזה היא גם סכנה בריאותית ולכן צריך להיעשות בצורה זהירה וספציפית כדי להגן על החתול וגם על בני האדם בבית.

About admin

Check Also

גורמים שיש לקחת בחשבון בעת ​​רכישת מזון לחיות מחמד

בעלי חיות מחמד בפעם הראשונה תמיד אובדי עצות כאשר הגיע הזמן לקנות את המזון המתאים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.