חיות מחמד – משפרי חיים בחיי אזרחים ותיקים

זו תצפית מדהימה על איך אנשים במצב רוח טוב כשהם מחזיקים חתול מגרגר או משחקים עם גורים וכלבים. לא משנה באיזה גיל אתה, חיות מחמד נותנות לנו את ההרגשה החמה ביותר של אהבה, טיפול וחשיבות. חיות מחמד מועילות מאוד לילדים ולאזרחים ותיקים. היום נדבר כיצד חיית מחמד עוזרת לאזרחים ותיקים באופן משמעותי.

מחקרים עדכניים מראים שאזרחים קשישים המחזיקים בבעלי חיים ומטפלים בהם נהנים באופן בולט בתחומי הבריאות שלהם, רגשיים ושמחים שיש להם חיית מחמד סביבם. הם עוזרים לקשישים לנהל חיים מאושרים יותר ומאושרים יותר.

אם יש חיית מחמד לזקנים, עלינו לשקול כמה דברים. עלינו לחפש חיה מבוגרת יותר, במיוחד כאשר אזרח ותיק מוגבל בניידות. חיות מחמד צעירות קופצניות היו מעייפות אותן לקפוץ ולרוץ פה ושם. חיות מחמד מבוגרות יהיו ראויות לתת חברה לזקנים. חיות מחמד מבוגרות יותר מאומנות היטב ומורגלות בנוכחות בני אדם. בעלי חיים מבוגרים יותר נינוחים בעיקר עם מזגם הטוב. ניתן למצוא חיות מחמד מבוגרות ממקלט לבעלי חיים או ממרכזי אימוץ.

אזרחים ותיקים שמעולם לא היו בבעלותם אף חיית מחמד לפני כן צריכים לדעת דברים רבים. תן להם לפגוש קודם חיות. לאחר שהם מתגבשים ונוחים בנוכחות בעלי חיים, עברו לשלב הבא של בחירת חיית המחמד הנכונה. קבלת חיית מחמד מושלמת מבחינת אישיות ואורח חיים היא חיונית וחשובה.

כל אדם זקוק לטיפוח. במיוחד, זקנים משתוקקים ומתגעגעים לטיפוח. טיפוח הגדיר אדם, תחילה כהורים, סבים וסבתות, חבר או בן זוג. כשהילדים והנכדים מתבגרים, טיפוח מאי כבר לא נדרש על בסיס אישי.

אזרחים ותיקים עלולים למצוא את מעגל החברים מצטמצם ככל שתחומי העניין משתנים, אנשים פורשים ועוברים, והפעילויות מצטמצמות. להחזיק חיית מחמד לטפח, ולספק לאותה חיית מחמד מזון, נוחות, פעילות גופנית, צעצועים, משחק וליווי יכולים למלא את החלל בחיים משתנים.

גיל מבוגר דורש להישאר פעיל פיזית. האנרגיה מתרוקנת עם הזמן ופעילות גופנית שגרתית נדרשת ופעמים רבות גם היא חובה. הליכה ומרדף עם חיות מחמד מועיל מאוד לבריאות קשישים. אפילו מעט פעילויות כמו טיול עם חיית מחמד מחוץ לבית מוכיחות את עצמן כטובות לבריאותן.

בסך הכל, אזרח ותיק בעל חיית מחמד הוא רעיון מצוין. כלבים וחתולים מעניקים לוויה מצוינים ובטיחות לאזרחים ותיקים. מחקרים מראים כי קשישים עם חיות מחמד מאושרים יותר וחיים יותר מאשר קשישים ללא חיות מחמד. חיות מחמד הוכחו כמשפרות חיים בחיי אזרחים ותיקים.

About admin

Check Also

גורמים שיש לקחת בחשבון בעת ​​רכישת מזון לחיות מחמד

בעלי חיות מחמד בפעם הראשונה תמיד אובדי עצות כאשר הגיע הזמן לקנות את המזון המתאים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.