חיות מחמד נפשיות

אם לא היית מודע לקיומן של חיות מחמד מדיום אז אתה צריך לשמוע ולראות כמה מהסיפורים של החיות המדהימות האלה בפעולה. רבות מחיות המחמד הנפשיות הן כאלה המשמשות ככלבי גילוי התקפים. כלבים אלו מאומנים להתריע בפני אנשים כאשר אדם סובל מהתקף. הם מועילים מאוד למשפחות שיש להם ילדים מועדים להתקפים, כי אם הילד יתחיל לקבל התקף, החיה תגיע להורה או לאפוטרופוס ותתריע על המצב לפני שמשהו רע עלול לקרות לילד.

חיות המחמד הנפשיות שעובדות עם ילדים ומבוגרים הסובלים מהפרעת התקפים יכולות לחוש מתי האדם שלהם עומד לקבל התקף. הם ממש יודעים מראש שהאירוע עומד להתרחש והם יכולים לקבל עזרה עבור האדם כדי למנוע ממנו לשאוב מהקיא שלהם בזמן ההתקף.

חיות מחמד מדיום יודעות לעתים קרובות מתי אתה חולה גם כשלא ידעת שאתה חולה. הם יסתובבו וייללו וינסו להעניק למלווה שלהם את כל האהבה והחיבה שהם יכולים כי הם חשים בבעיה והם לא יודעים מה לעשות בקשר לבעיה.

לרוב החיות ולרוב הילדים הקטנים יש כוחות נפש. בעלי חיים וילדים הם אלה שיכולים לחוש בתדירות הגבוהה ביותר בנוכחות רוח רפאים בחדר. לפעמים נראה שהחיה עשויה לראות את הספקטרום במקום שבו לא יכולנו לראות אותה. לא ניתן להוכיח זאת מכיוון שחיות המחמד הנפשיות אינן יכולות לדבר.

עם זאת, ישנם אנשים המסוגלים לתקשר עם החיות הללו ולקרוא את מחשבותיהם. מדיומים אלה עובדים לעתים קרובות עם חיות המחמד הנפשיות כדי לקבוע מה עומד לקרות וכיצד להזהיר את האנשים שזה עומד לקרות להם. חיות מחמד מדיומות יכולות להעביר את המסר שלהן לבעליהם, אבל רק אם בעליהם אינטואיטיביים ומכבדים את החיה.

למד להתבונן בבעלי החיים שלך על התנהגות מוזרה כשהם נמצאים בקרבת אנשים, כמו כאשר הם מחבבים יתר על המידה למישהו או שהם תמיד רוצים להריח את האדם האחר. ייתכן שהם מנסים להתריע בפניך על מחלה באדם האחר ואתה תצטרך להיות הקול של החיה.

אם חיית המחמד שלכם מתנהגת עצבנית בצורה יוצאת דופן, שימו לב למה שקורה כי היא יכולה להתריע בפניכם על שינויי מזג האוויר והיא גם יכולה לחוש בסכנה מגיעה. כשהם כן ירגישו בדברים האלה, הם יתנהגו בעצבים, והם ירצו להיצמד אליך, או שהם יבכו ויבכו. כאשר חיית המחמד שלכם מתנהגת בצורה זו, עליכם להיות ערניים וקשובים לכל המתרחש.

About admin

Check Also

גורמים שיש לקחת בחשבון בעת ​​רכישת מזון לחיות מחמד

בעלי חיות מחמד בפעם הראשונה תמיד אובדי עצות כאשר הגיע הזמן לקנות את המזון המתאים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.