חיות מחמד נשיאותיות

במוזיאון הנשיאותי לחיות מחמד, אתה יכול ללמוד על מה היה לנשיאים הנוכחיים והקודמים לחיות מחמד. בסקירת הרשימה, רובם אוהבים/היו אוהבי חיות מחמד ולחלקם היו כמה חיות מחמד. הרשימה ארוכה מכדי להזכיר כל אחד, אבל הנה כמה מהעדכניות יותר.

לברק אובמה יש כלב מים פורטוגלי בשם בו שניתן לילדיו על ידי הסנאטור טד קנדי.

לג'ורג' וו. בוש היו כמה חיות מחמד. טרייר סקוטי בשם מיס בזלי, ספרינגר ספנייל אנגלי בשם ספוט, טרייר סקוטי אחר בשם בארני, חתול בשם הודו וטקסס לונגהורן בשם אופליה.

לביל קלינטון היה חתול בשם סוקס ולברדור רטריבר בשם באדי.

לג'ורג' בוש היו מילי וריינג'ר, שני ספרינגר ספנייל.

לרונלד רייגן היו שני כלבים, לאקי ורקס (קינג צ'ארלס קוואליר ספנייל) וכמה חתולים.

לג'ימי קרטר היה כלב בשם גריטס וחתול סיאמי בשם מיסטי מלרקי יינג יאנג.

לג'רלד פורד היה גולדן רטריבר בשם ליברטי וחתול סיאמי בשם שאן.

לריצ'רד ניקסון היו שלושה כלבים בשם צ'קרס, ויקי והמלך טימהו.

ללינדון ג'ונסון היו שני ביגלים, הוא והיא, קולי לבן, בלנקו ויוקי, תערובת. היו לו גם אוגרים וציפורי אהבה.

לג'ון קנדי ​​היו חיות מחמד מאי. צ'ארלי, הטרייר הוולשי של קרוליין, חתול בשם טום חתלתול, כנרית בשם רובין, שני תוכיים, בלבל ומאריבל, שלושה סוסי פוני, המקרוני של קרוליין, טקס ולפרשון, שני אוגרים, דבי ובילי, ארנבת בשם זסה זסה, של גברת קנדי. סוס, סרדאר ומספר כלבים כולל פושינקה, שאנון וקליפר.

כאשר אתה מסתכל אחורה בזמן לפני השימוש במכונית, רבים מחיות המחמד היו סוסים. רבים מהנשיאים הראשונים של ארצנו היו פרשים מצוינים שנהנו מרכיבה וציד. הסוסים שלהם היו אהובים מאוד וזכו למחווה גדולה כשהם מתו.

מוזיאון חיות המחמד הנשיאותי נוסד בשנת 1999 והוא חלק מפארק הנשיא הממוקם בוויליאמסבורג, וירג'יניה. המוזיאון הוא אוסף של תמונות, סיפורים וחפצים של חיות מחמד אלה. תופתעו לגלות כמה ואיזה סוג של חיות היו להם לחיות מחמד. חלק מחיות המחמד ניתנו להם על ידי מדינות זרות.

נשיא אינו שונה מכל אחד אחר כשיש לו חיית מחמד. רבים גדלו עם בעלי חיים שחיו בחוות ובחוות. חיית מחמד מספקת אהבה וחברות שעוזרת להפיג מתחים. הוא יכול ליהנות מזמן איכות עם חיית המחמד מבלי לדאוג לטיפול היום יומי. הם תומכים/תמכו מאוד בארגונים הקשורים לטיפול ורווחה בבעלי חיים.

זה מאוד מעניין ללמוד על חיות המחמד השונות. ביקור במוזיאון בוויליאמסבורג יכול להיות מאוד משעשע ומלמד.

About admin

Check Also

גורמים שיש לקחת בחשבון בעת ​​רכישת מזון לחיות מחמד

בעלי חיות מחמד בפעם הראשונה תמיד אובדי עצות כאשר הגיע הזמן לקנות את המזון המתאים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.