חיסכון באנרגיה – השתמש בחלונות סערה לבידוד ואיטום

זוהי מסורת עתיקת יומין בחוגי שימור אנרגיה להשתמש בחלונות סערה בבית שלך. הרעיון די פשוט – הוא מספק סוג של בידוד וגם עוזר לאטום את הבית מפני טיוטות סביב חלונות ישנים שכבר אינם אוטמים היטב (אם אי פעם עשו זאת). וזו חלופה זולה לזיגוג חלופי.

בהיכרות עם הרעיון של בידוד, אנו יכולים לראות שסוג זה של זיגוג כפול יוצר מרווח "אוויר מת" בין זגוגית הזכוכית הראשית שלך לאוויר החיצוני. אם אתה מתקין חלונות סערה, אתה עושה שימוש בחלופה בעלות נמוכה ליחידות החלפת חלונות כפולים עבור בתים ודירות ישנים.

עצם היותה של זגוגית זכוכית שנייה בצורה של זיגוג עמיד בפני סערה מוסיף אולי R-1 לעמידות האנרגיה התרמית. הוא עושה זאת בעיקר על ידי צמצום או ביטול תנועת האוויר ליד חלונית הזכוכית הראשית, שאחרת תעזור לשדוד אנרגיה.

בסביבות מאובקות, סט של חלונות סערה יכול גם לעזור להפחית את חדירת האבק לבית. אני משתמש בחלונות כאלה בדיוק למטרה זו. היה לי גם את הזיגוג המערבי שלי עשוי מזכוכית חוזק כפול מכיוון שהרוחות השוררות שלנו (לעיתים יותר מ-80 קמ"ש) מגיעות מהכיוון הזה. אם יש לך טיוטות בגלל חלונות אטומים גרועים, אתה מאפשר הרבה אבק גם בבית שלך.

אם יש לך זיגוג מלא בגז בביתך, אינך צריך חלונות סערה מכיוון שחלק מיחידות ההייטק הללו יכולות להציע R-7 לבד.

About admin

Check Also

כיצד מיכלי נוזלים בתפזורת גמישים יכולים לחסוך לעסק שלך כסף

זו עובדה די ידועה שלמשלוח כמויות גדולות של נוזלים אין הרבה מגוון. בדרך כלל ישנה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.