חסוך בעלויות אנרגיה באמצעות איטום חלונות חסכוני

האם אתם מאמינים שהבית שלכם "מלא חורים"? אנחנו לא ממש אוהבים להודות שאוויר יכול להיכנס ולצאת ללא הגבלות. לא יהיה נחמד אם החלונות והדלתות שלנו ישמרו על אטימה מושלמת, שומרים על מה שבחוץ, בחוץ ומה שבפנים, בפנים. למרבה הצער, יש תנועה רבה של אוויר בין הרווחים הללו. איטום חלונות יכול באמת לעזור לבעיה זו.

הכיס שלך באמת מתחיל לכאוב כשאתה מאפשר לאוויר לזרום בחופשיות אל תוך הבית וממנו. נראה שאין דבר כזה אקלים אידיאלי, פרט לאלה שבאזור סן דייגו, ושאנחנו מתאימים כל הזמן את הטמפרטורה הפנימית של הבית שלנו. זה לא משנה אם אתה משתמש בתנור חימום או ביחידת מיזוג אוויר, דברים באמת יכולים להסתבך. קצץ את השטרות האלה דרך איטום חלונות.

קיימים מספר מוצרים במטרה ספציפית לעזור לך לאטום את הבית שלך. גם אם יש לך בית חדש לגמרי, תמצא מספר רווחים מעל, מתחת ומסביב לחלונות ולדלתות שלך. אם יש לכם בית ישן יותר, הבעיה חריפה עוד יותר, שכן ייתכן שהבניין כולו התיישב עם הזמן, וגרם להתאמה לא טובה.

פשוט תסתכל מקרוב על חשבון החשמל החודשי שלך וראה כיצד השימוש הלא יעיל ביחידות חימום ומיזוג אוויר פוגע בך. אתה חייב לצאת מגדרו כדי לעצור את החלחול והטיוטות, כדי לחסוך כסף על AC בקיץ וחימום בחורף.

תלמד את היתרונות של איטום חלונות אם תנקוט פעולה עכשיו ותשווה את חשבון האנרגיה של החודש הבא לאותו החודש בשנה הקודמת. קח פסק זמן כדי לחפש נזילות סביב כל החלונות שלך, למרות שזה עשוי לקחת זמן רב. העבירו את ידכם סביב ההיקף או הסר את הפאנל החיצוני. אולי תוכל לראות שיש מעט בידוד או להרגיש את הטיוטות, בכל מקרה תעשה משהו בנידון.

דרך אחת לדעת אם יש לך נזילות סביב החלון שלך היא לקחת גפרור מואר ולהחזיק אותו קרוב. אם יש לך בעיה, תראה את להבת הגפרור מושכת לכיוון הדליפה. איטום חלונות יעזור וזה גם לא חייב להיות הצעה יקרה.

מגן טיוטה לדלת או לחלון מייצג פתרון מצוין לבעיית נזילה. פריטים אלו חסכוניים מאוד, גמישים ועוצבו במיוחד למטרה. נחשי דלת, כפי שהם ידועים גם, ניתנים להתאמה בקלות ויכולים לשמש כראוי לאיטום חלונות.

אם יש לך בעיית טיוטה, שקול להשתמש במגן טיוטה גמיש במיוחד. אלה במחירים כל כך תחרותיים שאתה יכול להשתמש באחד עבור כל אחד מהאזורים הבעייתיים בבית שלך. המוצרים דורשים אפס תחזוקה ועשויים מפוליפרופילן חזק. המבודד עצמו משתמש בקלחי תירס טחונים, וזה מאוד יעיל.

About admin

Check Also

כיצד מיכלי נוזלים בתפזורת גמישים יכולים לחסוך לעסק שלך כסף

זו עובדה די ידועה שלמשלוח כמויות גדולות של נוזלים אין הרבה מגוון. בדרך כלל ישנה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.