חתולים – כלבים – חיות מחמד ופרעושים

פרעושים וחיות מחמד נמצאים לעתים קרובות יחד. החרק הכהה הזעיר שותה דם, ותוך כדי כך יכול לגרום למחלות, להעביר מחלות, לעצבן את החתול או הכלב שלך, וכך להשפיע על משפחות.

חיוני לנוע מהר כדי לפתור את הבעיה. חייו של פרעוש הם חודש או יותר, מה שאומר שאם איחרתם, יתעורר דור חדש לגמרי של מזיקים.

ראשית בדוק שיש בעיית פרעושים. אם החתול או הכלב שלך מתגרדים לעתים קרובות, פרעושים עשויים בהחלט להיות הסיבה. פרעושים קופצים לעתים קרובות, כך שתוכל לראות אותם אם אתה שם בד במקום שבו הם צפויים. הם עשויים להיות גלויים כשהם מסתובבים (בד בהיר עובד הכי טוב כדי להראות את החרקים הכהים הקטנים).

לחרקים אלה יש ארבעה חלקים בחייהם הנקראים ביצה, גרוב או זחלים, גלמים ובוגרים. ביצים מוטלות על ידי הנקבה לאחר ארוחה (של דם). הזחלים והגלמים הם השלבים לפני הבוגר, כאשר החרק נעשה מוכן לתקוף, לנשוך, לסעוד ולהטיל עוד כמה ביצים כדי להתחיל הכל מחדש.

מכיוון שהחתול או הכלב קיבלו את החרקים מאיפשהו, ייתכן שתצטרך גם לבדוק את כל המקומות החיצוניים שבהם חיית המחמד שלך מבקרת, או כל בעל חיים אחר שהכלב או החתול שלך עלולים לבוא איתם במגע. אפילו מקום או חיה בודדים עם חרקים יכולים להפיץ את זה לכולם שוב, ולכן חשוב מאוד להיות ערניים.

זה חיוני לפעול במהירות על ידי עצירת מחזור החיים של החרק. עם שלב הביצים, פשוט סירוק שיער הכלב או החתול עם מסרק עדין יכול לעזור להוציא את הביצים. עם זאת, ביצים עלולות ליפול על משטחים, לכן עליך לדאוג לשאוב ביסודיות כל אזור שהחתול או הכלב ביקרו בו.

אם כבר יש לכם פרעושים, כדאי לשקול להרוס את המיטה של ​​חיית המחמד. כמו כן, בעוד שניקוי נמרץ עשוי לטפל בבעיה, ייתכן שתרצה לנקות רהיטים ושטיחים בקיטור כדי להיפטר מכל הפשפשים והביצים שנותרו.

המצב הכי טוב הוא שלעולם לא יהיו פרעושים! מניעה היא האפשרות הטובה ביותר, ואתה יכול לעשות זאת על ידי חיפוש הבעיות לפני שהן הופכות לרציניות. זכור את הטיפים הללו, ותשפר את בריאות החתול או הכלב שלך ושלך – ולא יהיה לך אורח בבית לא קרוא!

About admin

Check Also

גורמים שיש לקחת בחשבון בעת ​​רכישת מזון לחיות מחמד

בעלי חיות מחמד בפעם הראשונה תמיד אובדי עצות כאשר הגיע הזמן לקנות את המזון המתאים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.