חתולים פרסיים

להחזיק חתול פרסי זה באמת נפלא. היופי הזה הוא קצת הכלאה בין כלב קטן לחתול בית. בהחלט יש להם אישיות משלהם. אני יודע את זה כי אני הבעלים של 6 פרסים. הם פשוט החיות הכי מתוקות שאלוהים שלנו ברא ואני אוהב את שלי מאוד. 3 מתוך 6 הפרסים שבבעלותי הם מ-Rescues.

תן לי לספר את הסיפור שלי על מדיסון. ראיתי את התמונה שלה באתר אימוץ של חתול פרסי והתאהבתי. תמיד רציתי לבן פרסי אבל הם ממש קשה למצוא ויקרים מאוד. עקבתי אחרי ומילאתי ​​את הבקשה המקוונת ותוך שבוע הוזמנתי לוויסקונסין כדי לבקר ולראות את היופי הזה ולהחליט אם אהיה בעלים חדש אפשרי או לא. אני זוכרת שהמחשבה הראשונה שלי הייתה עד כמה היא נראית מאוד רזה ומפוחדת. כשפתחתי את הכלוב שלה היא רצה מתחת לארון שהיה לאורך קיר החדר. אחרי כמה דקות יכולתי לראות אותה מציץ אליי.

ופשוט התאהבתי בתינוק הזה. ידעתי שעלי להכניס את הילדה הזו לבית בטוח עם הזנה ואהבה. מלחץ היא כבר איבדה כמות ניכרת משערה וכששכנעתי אותה סוף סוף לאפשר לי להרים אותה יכולתי להרגיש את החוליות בגבה. והיו כמה קשרים גדולים על כתפה ולאורך צידה שצריך לטפל בהם. כן בעזרת ה' יכולתי לעשות אותה בריאה שוב!

זה היה לפני 3 חודשים ומדיסון היא כמו עוד חתול. היא עלתה מעל 2 ק"ג. והפרווה שלה חוזרת ממש יפה. לילדה הקטנה הזו יש את האישיות והיא בהחלט שומרת על שאר החתולים הזכרים בבית למרות שהיא הקטנה ביותר.

איך פרסי מגיע למקלטים וברחוב? ובכן, זה החברים שובר הלב הגדול ביותר. הם, לדעתי, חתלתולים קטנים וחמודים מאוד בזמן אחד שגדלים לחתולים בתחזוקה גבוהה מאוד שזקוקים לצחצוח כמעט יומיומי של הפרווה שלהם כדי לשמור על הפרווה שלהם. הם מציפים את הבעלים החדש הלא מוכן ומגיעים למקלטים, מגולחים וללא בתים אוהבים.

הם בדרך כלל חתולים של אדם אחד אבל בסביבה הנכונה, עם האנשים הנכונים יכולים להסתגל היטב למשפחה שמוכנה לקחת על עצמה את התחזוקה הנוספת הכרוכה בבעלות על פרסי.

אני מאמין שחשוב מאוד לכל מי ששוקל חתלתול ארוך שיער לחשוב טוב מאוד על היכולת לשמור על התינוק הזה במשך חמש עשרה עד 18 השנים הבאות. תודה שקראת את המאמר שלי ואני מקווה לראות אותך באתר האינטרנט שלי.

About admin

Check Also

איך חתולים משתמשים בזנבותיהם כדי לתקשר

הזנב של החתול שלך יכול לספר לך הרבה על מצב הרוח שבו החתול שלך נמצא. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.