טורפים נפוצים של מרטינס סגול

כאשר אנו מדברים על מרטינס סגול, יש עובדה ידועה הקשורה אליהם. עובדה היא שהציפורים הקטנות הללו אינן חולקות את בתי מרטין שלהן עם ציפורים אחרות. הסיבה הנפוצה מאחורי הרגל זה היא הפחד להיהרג על ידי ציפורים כמו זרזירים ודורים. עם זאת, אלו אינם המינים המאיים היחידים. ישנם גם מינים אחרים שעלולים לגרום נזק למרטינים, ולמנוע מהם לקנן שוב בבית הציפורים שלך. הנה כמה טורפים של מרטינים סגולים שכדאי להיות מודעים אליהם:

נקרים

כפי שהשם מרמז, נקרים אוהבים עץ ויכולים להרוס את בית ציפורי העץ על ידי ניקור לתוך החורים שכבר נוצרו ובכך להגדיל אותם. ציפורים אלו אינן מהווים איום גדול על המרטינים; עם זאת, אם יש אותם בגינה שלך פירושו הרס של בית מרטין. על מנת למנוע את ההרס, מומלץ להכניס חתיכת אלומיניום בעובי 1/16 אינץ' בין שתי חתיכות עץ שלא יאפשרו לנקר להצליח במשימתו להגדיל את חורי הכניסה.

נחשים או סנאים

בעלי חיים כמו נחשים וסנאים מסווגים כטורפים מטפסים עבור המרטינים הסגולים. מינים אלה, בנוסף לדביבונים, אוהבים ציפורים וביצים שלהם. סנאים ממהרים לתפוס את הביצה והתקפה אחת של כל אחת מהחיות הללו עלולה לגרום להרס מוחלט של מושבה. יתרה מכך, מכיוון שהדביבונים חזקים, יש להם גם את היכולת לקרוע את האלומיניום המשמש בבית מרטין כדי להגיע לטרף שלו.

נחשים הם גם מסוכנים מאוד עבור מרטינים סגולים. לא רק שהם מטפסים על עמוד בית הציפורים, אלא גם חיים שם עד שכל אחד מחברי המושבה מתכלה. אם נותנים לו הזדמנות, נחש יכול בקלות לפנות את בית מרטין שלך עוד לפני שאתה מבין זאת.

ינשופים ועורבים

ינשופים, עורבים, עורבים כחולים, נצים וקופרים מוכנסים כולם לאותה קטגוריה המכונה בדרך כלל הטורפים המעופפים. מתעניינים הן בציפורים הבוגרות והן בביצים, הציפורים החכמות הללו יהרסו את בית מרטין שלכם במהירות רבה. בדרך כלל, הציפורים הבוגרות בורחות ואינן חוזרות לעולם. מכיוון שהטורפים המעופפים הללו הם מחזה נפוץ עבור המרטינים הסגולים, הציפורים הבוגרות יודעות לתמרן אותם החוצה.

על מנת להימנע מהשמדה של מושבת המרטינים הסגולים שלכם על ידי טורפים אלו, מומלץ למקם את בית מרטין כראוי הרחק מעצים ושיש לו כמות טובה של מרחב אווירי סביבו.

About admin

Check Also

האם ידעת שקוקטיילים וכל שאר הציפורים מקיאות?

עד כמה שהקאות לא נעימות, זו עובדת חיים. קוקטייל חיית המחמד שלי חלה בבטן בשבוע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.