טיפול טבעי לחיות מחמד – עיזים חלביות, כלבים וחתולים – מה?

עיזי החלב אלפיין וסאנן עוזרות לספק את מוצר האמבט הטבעי הטוב ביותר עבור חיות מחמד! איך זה אפשרי? החלב מעיזים אלה משמש להכנת סבון חלב עיזים בעבודת יד, Au Natural, ללא פרעושים.

זה אומלל לבעל חיים שיש פרעושים. פרעושים הם יצורים קטנים ומציקים שקשה להדביר אותם. זה רע מספיק לראות אותם על חיית המחמד האהובה שלך, צופה בחיית המחמד שלך מתגרדת באומללות, אבל אם היצורים הקטנים והמציקים האלה חודרים לבית שלך אז באמת יש לך בעיות! בעזרת עיזים חלביות, חיות המחמד שלכם יכולות להיות נקיות מפשפשים ותוכלו לחיות בנוחות, בבית שלכם, ללא חשש לחדירת פרעושים.

לחיות מחמד יש סבון טבעי מחלב עיזים בעבודת יד, הנקרא "Au Natural", המנקה, מרענן והורג פרעושים! סבון לחיות מחמד זה הוא חלופה מצוינת לשימוש בסבון מסחרי רגיל לטיפול בחיות מחמד. למה? זהו סבון טבעי ללא ריח, ללא תוספת ניחוח. הוא עדין ועדין במיוחד, ללא השפעות שיוריות והורג פרעושים מיד במהלך האמבטיה. זה כל כך עדין ועדין שאפשר להשתמש בו על בעלי חיים בהריון ונוטים להתקפים. סבון לחיות מחמד זה טוב במיוחד עבור בעלי חיים רגישים לעור. אין צורך לדאוג לגבי כימיקלים קשים או מזיקים מדי בסבון זה, בהשוואה לסבונים מסחריים רגילים. זה מקציף נהדר ומנקה את חיית המחמד שלך ביסודיות. סבון זה מזין ומזין את העור והשיער. חיית המחמד שלך יהיו נקיות, טריות וללא פרעושים!

הסבון "Au Natural" מגיע בגודל ארבע אונקיות על חבל פרק כף היד שימושי לרחצה קלה. אתה יכול לרחוץ את חיית המחמד שלך בבית או לקחת איתך את הסבון הטבעי הזה בעת נסיעה. מוצר טיפוח טבעי זה לחיות מחמד הוא בריא ומזין לעור ולשיער.

סבון Au Natural לחיות מחמד הוא חלופה טבעית מצוינת לשימוש בסבון מסחרי רגיל. סבונים מסחריים עשויים להיות מלאים בכימיקלים מגרים את העור. כימיקלים אלה עשויים להיות קשים מדי או מזיקים לעור חיית המחמד שלך, במיוחד לבעלי חיים רגישים לעור. שמור על העור והשיער של חיית המחמד שלך עם סבון טבעי לחלב עיזים עדין ועדין, נטול פרעושים, ללא ריח. חיית המחמד שלך יהיו נקיות, טריות וללא פרעושים! חיית מחמד נקייה, רעננה וללא פרעושים היא חיית מחמד מאושרת, המשתמשת בסבון Au Natural לחיות מחמד!

About admin

Check Also

חיות מחמד נשיאותיות

במוזיאון הנשיאותי לחיות מחמד, אתה יכול ללמוד על מה היה לנשיאים הנוכחיים והקודמים לחיות מחמד. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.