טיפים לבחירת אמבט הציפורים החיצוני הטוב ביותר

מאכיל ציפורים יכול להיות דרך מצוינת למשוך ציפורים לחצר שלך, אבל דרך יעילה נוספת היא לספק לציפורים מקור מים. מקורות מים יכולים לכלול מזרקות או אמבטיות ציפורים. ציפורים נמשכות למים כדי לשתות, להתרחץ, לכסות את נוצותיהן ולהתרועע. הגדר את הסוג הנכון, ותוכל למשוך ציפורים לחצר שלך כל השנה.

ציפורים נמשכות למים נעים. למרות אמבטיות ציפורים עם משאבות ועם מזרקות הן דרכים מצוינות למשוך ציפורים עם מים נעים, דברים אלה בדרך כלל אינם נחוצים אם אתה מחליף את המים לעתים קרובות מספיק. משאבות קטנות המופעלות על ידי סוללות יכולות לעשות את העבודה והן לא יקרות. אם תעדיפו לא להחליף סוללות, ניתן לרכוש גם אפשרויות חשמליות משוכללות ואפילו סולאריות.

אמבטיות ציפורים רבות בנויות מפלסטיק. הם קלים, עמידים, מסוגלים לעמוד בעונה הקרה, אינם יקרים מדי וניתן לרכוש אותם במגוון רחב של סגנונות ועיצובים. עם מגוון דגמי הפלסטיק הקיימים, בטוח שתמצא אחד שיתאים היטב לגינה או בחצר שלך. מתכת הם גם בחירה מצוינת, אך יש להביאם לבית בחודשי החורף הקרים יותר כאשר פסולת ואפילו רגלי הציפורים יכולים לקפוא על פני השטח של אמבט הציפורים.

אגנים צריכים להיות לא יותר מעומק של כשני סנטימטרים ומשתפלים בהדרגה מהקצוות החיצוניים למרכז. אמבטיות ציפורים בעומק זה ימנעו מהציפורים לטבוע.

יתרון נוסף של מרחצאות ציפורים בעומק זה הוא שהם מעודדים ציפורים לרחוץ ולהתיז, ולא רק לשתייה. עבור אגנים עמוקים יותר משני סנטימטרים, ניתן להניח אבנים או צדפים בפנים כדי להפוך אותו לרדוד יותר. המרקם של החפצים הטבעיים הללו יעודד גם ציפורים לאחוז בהם ברגליים.

הקפד למקם את האמבטיה שלך ליד עצים וענפים בציפורים הופכים מפוחדים וזקוקים לנתיב מילוט מהיר. עם זאת, אל תשאיר אותם כל כך קרוב לעצים, עלים ומאכיל ציפורים עד שפסולת נופלת כל הזמן למים. יש למקם אותו באזור שמקבל מעט צל במהלך היום על מנת למנוע צמיחת אצות וכדי שהמים לא יתחממו מדי. מיקום אמבט הציפורים צריך גם להרתיע טורפים, כגון חתולים ודביבונים, מללכוד את הציפורים.

עקוב אחר ההנחיות האלה כדי ליצור מקלט גן שליו לציפורים.

About admin

Check Also

האם ידעת שקוקטיילים וכל שאר הציפורים מקיאות?

עד כמה שהקאות לא נעימות, זו עובדת חיים. קוקטייל חיית המחמד שלי חלה בבטן בשבוע …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.