טיפים לדייג שכדאי לדעת עליהם

דיג אינו פשוט להטיל את הפיתיון ולחכות שהדג יתחבר – זה אומנות, וכדאי לשקול כמה טיפים כדי להשיג את המין הרצוי. כמה מהטיפים שכדאי לשקול כוללים:

מצא את האזור המתאים

אתה צריך למצוא את המקום הנכון בשבילך לתפוס דגים. כמה מהמקומות הטובים ביותר הם: נהרות, בריכות ומרחבים ציבוריים. אתה יכול גם לבקר בפארקים העירוניים המקומיים. במקומות האלה יש דגים ממינים שונים וכל אחד יכול לתפוס. קל לתפוס את הדגים כאן מכיוון שהם בדרך כלל בבריכות. למרבה הצער, הפארקים עמוסים, והמים לרוב מלוכלכים.

אם אתה גר על החוף, אתה צריך לנסות דיג באוקיינוס. תמצאו כאן שפע של מינים. אתה צריך לשים לב שאתה צריך רישיון נפרד עבור דיג באוקיינוס. אתה גם צריך את הציוד הנכון מכיוון שחלק מהמינים גדולים מדי ולכן דורשים כלים מיוחדים.

דגים בזמן הנכון

הידעתם שאי אפשר לדוג כל הזמן ומצפים לתפוס את המינים שאתם מעוניינים בהם? הזמן הטוב של דיג תלוי במין שאתה מחפש למצוא. אם אינך בטוח לגבי הדגים באזור שלך, עליך לבצע את המחקר שלך. רוב מיני המים המתוקים אוכלים עם עלות השחר והערב. זה הופך את השקיעה והזריחה לזמנים הטובים ביותר לדיג.

יש רישיון

כדי להימנע ממעבר לצד הלא נכון של החוק, כדאי שיהיה לך רישיון. בקרו במחלקת הדגים וחיות הבר וקבלו את סוג הרישיון בו אתם מעוניינים. ניתן לקבל אישור לכל העונה או לזמן קצר. אם אתה לא רוצה לעבור את הטרחה של קבלת רישיון, אתה צריך להסתכל על לוח השנה של המדינה שלך. ברוב המדינות יש ימי דיג חינם שתוכלו ליהנות מהם.

יש את הציוד הנכון

אתה לא יכול לתפוס דגים אם אין לך את הציוד המתאים. שניים מהכלים החיוניים שאתה צריך הם מוט וסליל. בחר מוט שגובהו כמוך. כשזה מגיע לסלילים, אתה יכול לבחור בין סליל פיתיון או סליל מסתובב. בתור מתחיל, כדאי לבחור סליל מסתובב.

סיכום

אלו הם טיפים כיצד לדוג. כדי לחתוך את עקומת הלמידה, כדאי ללכת לדוג עם אדם מנוסה כדי שתוכל לראות איך זה נעשה.

About admin

Check Also

לאיזה דג יש יותר שומני אומגה 3 מאשר סלמון?

אתה יכול לצלות אותו, לעשן אותו, לשפוך אותו או לרפא אותו, אבל הדג הזה הופך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.